У Березівці пройшов тренінг «Мисли глобально - дій локально»

07 жовтня 2018 р. 15:13

«Мисли глобально – дій локально» – під такою назвою пройшла майстерня в рамках програми навчання депутатів місцевих рад у місті Березівка.

Третя майстерня, на яку завітали депутати Березівської міськради та Березівської райради за участю секретаря міськради Сергія Шевченка та заступника голови райради Валентини Димової, пройшла у Центральній районній бібліотеці. 

Дводенну майстерню організували чудові тренери Микола та Марина Макуха, які в перший день навчання підняли питання причин світової нерівності і зацікавили усіх книгою «Чому нації занепадають?» (в Березівській бібліотеці вже черга за цією книгою і, як виявилося, районна бібліотека має один примірник такого доволі рідкого видання), а продовжило дискусію між учасниками майстерні питання ринку землі. Як виявилося, це питання не тільки цікавить депутатів, а й є на сьогодні доволі актуальним для Березівської міської громади.

Другий день майстерні почався ще з одного актуального питання для міської ОТГ – сміття… Більше години учасники навчання дискутували з проблем утворення стихійних сміттєзвалищ тощо і як знаходити шляхи вирішення! 
Черкаська ОО КВУ висловила подяку міському голові м. Березівка Валерію Григорашу, секретарю міської ради Сергію Шевченко та Березівській районній раді в особі голови Віталія Мосійчука за сприяння при організації майстерні.

Проект реалізується Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки The National Endowment for Democracy (NED).

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый подписал распоряжение о выделении средств Департаменту здравоохранения.  Как сообщили в пресс-службе ОГА, речь идет о 2 миллионах 464 тысячах 668 гривнях, которые выделяют для оплаты текущих расходов, кроме энергоносителей, на один месяц. Коммунальное некоммерческое предприятие «Одесский областной глазной госпиталь инвалидов войны» Одесской областного совета» получит 693 тысячи гривен; … читати далi

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари продовжує проведення фокус-груп та опитування в місцевих громадах щодо доступу до правосуддя, правових проблем мешканців та органів місцевого самоврядування. У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень наприкінці травня 2020 року співробітники Центру та волонтери вивчали проблеми в Струмківській та Приморській сільських радах Татарбунарського району Одеської … читати далi

Народный депутат Александр Горенюк (парламентская фракция "Слуга народа"), избранный в прошлом году в Верховную Раду по округу №136, впервые подал декларацию о доходах. Как следует из документа, опубликованного на сайте НАПК, Горенюк живет вместе с супругой Татьяной Кандзюбой. Из недвижимости Александр Горенюк задекларировал свою квартиру в Киеве (91,1 кв. м), квартиру … читати далi

Пам’ятник воїнам, загиблим під час операції об'єднаних сил (раніше АТО), відкрили сьогодні, 29 травня, на території військового містечка штабу оперативного командування «Південь» в Одесі. Про це повідомили у пресслужбі Південного відділення Українського інституту національної пам'яті.  Як повідомили в УІНП, ідея встановлення монументу пам’яті полеглим українським воїнам, які втратили життя на бойовищах війни, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР