Роздільнянські депутати провели засідання у новому приміщенні

07 червня 2018 р. 10:36

Пленарне засідання XXVIII сесії Роздільнянської міської ради, на якому були присутні 18 депутатів з 26 відбулося  5 червня. 

Порядок денний складався з 89 питань, 76 з яких стосувалися землевпорядкування, оформлення технічної документації на ділянки та будівлі. 

Засідання відбувалося у нещодавно відокремленому і відремонтованому приміщенні міської ради. Зал для засідань створили з декількох кабінетів, які раніше займали   підпорядковані РДА та райраді служби, умеблювали, придбали  систему електронного голосування. Як висловилася головний бухгалтер міськради Ольга Босюк, вони мають сподівання, що 70 тисяч гривень, які міськрада виділила на придбання спільної з райрадою системи електронного голосування і якою жодного разу не скористалась, вдасться повернути.

Перебудова приміщення, ремонт і умеблювання обійшлися  міськраді в 156 тисяч гривень — повідомив міський голова Валерій Шовкалюк на початку засідання.  В цю суму увійшла і система електронного голосування, яка коштувала 60 тисяч гривень, майже і 2,5 рази менше, ніж та, що залишилася у залі райради.

Депутати внесли зміни до бюджету і міських програм, уклали близько 30 договорів на ремонт дорожнього покриття та тротуарів, освітлення і благоустрій. Тричі на засіданні прозвучали заяви про конфлікт інтересів: від Олександра Панкратова (БПП «Солідарність») під час голосування за договір з його дружиною, співвласницею підприємства з обслуговування автомобілів, і двічі  — від Оксани Дмитренко (ВО «Батьківщина»), під час голосування за матеріальну допомогу одному з найманих працівників   депутата-підприємця і під час голосування за договір з Оксаною Дмитренко щодо святкового оформлення сцени на міських святах.

Лише один проект рішення депутати не підтримали — Про розгляд Подання уповноваженого Верховної Ради України з прав людини «Щодо усунення порушень права громадянина Турти С.І. на отримання земельної ділянки у власність». В проекті йшла мова про надання земельної ділянки воїну АТО, який не проживає і ніколи не проживав у Роздільній. Саме тому депутати не підтримали рішення  постійної комісії. 

«За» проголосували лише 3 депутати, більшість, у тому числі і міський голова, утримались. Валерій Шовкалюк обґрунтував своє «утримання» тим, що у міськради є на даний момент всього 6 вільних ділянок. І коли з бойових дій повернуться місцеві воїни, то для них землі може не лишитися.
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Исполнительный комитет Белгорода-Днестровского городского совета Одесской области планирует рассмотреть вопрос о повышении размера окладов глав местных коммунальных предприятий. Информация о будущих зарплатах глав КП содержится в соответствующем проекте решений исполкома. Так, руководителю КП «Белгород–Днестровсктеплоэнерго» планируют платить 18 тыс. 878 грн. Директор местного водоканала после принятия решения получит 18 тыс. 454 … читати далi

Зону приоритетного развития Одессы планируется создать на полях фильтрации так как в настоящее время от использования данного участка нет никаких поступлений в бюджет Одессы. Об этом сообщили в ходе совещания в муниципалитете. В совещании приняли участие: руководители рабочей группы по вопросам восстановления и расширения полноценной деятельности специальной (свободной) экономической зоны … читати далi

Одесскую таможню возглавит Евгений Кодис, который ранее успешно работал на аналогичной должности в Днепропетровской области. Информация об этом появилась в публичном реестре юридических лиц. Также он работал на Кировоградской таможне и в Совете национальной безопасности и обороны. До недавнего времени Кодис был руководителем отдела таможенного аудита управления ГФС в Киеве. … читати далi

Верховная Рада Украины 12 октября приняла в первом чтении закон об ограничении оборота пластиковых пакетов на территории Украины, предусматривающий запрет распространения пластиковых пакетов в объектах розничной торговли и объектах ресторанного хозяйства с 1 января 2022 года. Такое решение поддержали 365 парламентариев, в том числе и избранные защищать интересы жителей Одесской … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР