Роздільнянські депутати не підтримали ініційоване представниками ВО «Батьківщина» звернення до президента

11 листопада 2018 р. 11:54

На пленарному засіданні ХХХІІ сесії Роздільнянської міськради Одеської області, яке відбулося 7 листопада, депутати не підтримали проект рішення, підготовлений депутатом Оксаною Дмитренко, головою районного партійного осередку ВО «Батьківщина». 

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, в проекті йшлося про звернення до президента щодо зниження тарифів на газ.

На пленарному засіданні були присутні 18 депутатів, а порядок денний складався зі 128 питань. Останнє питання — про звернення до президента і зниження тарифів на газ для населення - викликало найбільш бурхливе обговорення. Коли депутат Оксана Дмитренко зачитала проект рішення з текстом звернення, відразу декілька депутатів, зокрема Олександр Ісаєв («Наш край») і Геннадій Кінаш ("БПП «Солідарність»), а також міський голова Валерій Шовкалюк висловилися щодо некоректності звернення.

«Адже тарифи збільшуються, бо без подорожчання газу Україні не бачити фінансової допомоги МВФ, а без цієї допомоги може настати економічна криза або дефолт, і ми це маємо розуміти», — сказав Валерій Шовкалюк.

Висловився і Андрій Тегляєв (Радикальна партія Олега Ляшка), який звернув увагу депутатів на абзац у зверненні, де йшлося про скасування субсидії для тих, хто працює за кордоном, і, як підкреслив Андрій Тегляєв, «не сплачує податки свої країні, а претендує на зниження тарифів, та ще й субсидії».

Зрештою рішення про звернення до президента депутати не підтримали. За підсумками голосування із 19 голосів тільки 5 були «за»: троє партійців ВО «Батьківщина» — Оксана Дмитренко, Наталя Швець і Михайло Каракулін, представник пропрезидентського блоку Гусейн Алієв і голова районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Вадим Ковальський. Інші утримались.

Крім того, депутати внесли зміни у більшість міських програм, збільшивши фінансування, оскільки на кінець року вдалося отримати достатні для цього прибутки. Дохідну частину бюджету збільшили майже на мільйон гривень, додали фінансування на ремонт доріг — 240 тисяч гривень, на освітлення міста — 106 тисяч гривень, на харчування школярів у міських школах — 80 тисяч гривень.

Також депутати прийняли рішення придбати іще 8 камер відеоспостереження, тож тепер їх буде в місті вже 40, і дотувати придбання квартир для дітей сиріт, на які не вистачило коштів з державного бюджету. Всього за 2018 рік міська рада придбала 5 квартир для дітей-сиріт.

Депутати затвердили план діяльності міської ради з підготовки регуляторних актів на 2019 рік і розподілили матеріальну допомогу мешканцям міста, які її потребують. Традиційно найбільшою була низка земельних питань: із 128 —103 стосувалися розподілу земельних ділянок і оформлення документів на будівництво житла та гаражів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що гранично можливий розмір зростання тарифів на опалення - 16%, тоді як в Одесі мають намір підвищити тариф на 72%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За минувшую неделю — с 11 по 17 ноября — Одесса и происходящее в ней неоднократно появлялось на страницах мировых изданий. ИзбирКом отобрал для вас и перевел наиболее интересные публикации. США переправляют патрульные катера в Украину, поскольку военная помощь занимает центральное место на слушаниях по импичменту. США передали в Украину … читати далi

Офицера управления Службы безопасности Украины в Одесской области подозревают в присвоении денег, выделенных на командировочные расходы. Расследование ведет Государственное бюро расследований, отмечает издание 368.mediа. В ГБР получили материалы из управления внутренней безопасности СБУ о возможном коррупционном проступке сотрудника. Указывается, что офицер преступил закон во время командировки в Краматорск. С 26 … читати далi

Хозяйственный суд Одесской области объявил тендер для выбора компании-поставщика четырех комплектов фиксирования судебного заседания в режиме звуко-записи видео-записи, и видеоконференцсвязи (без TV панелей). Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Суд намерен провести открытые торги 2 декабря. Ожидаемая стоимость закупки - 320 тысяч гривень. То есть за один комплект … читати далi

Кабинет министров Украины поддержал проект усиления системы морской безопасности и охраны границы благодаря покупке 20 патрульных кораблей французской компании ОСЕА, стоимостью 136,5 миллионов евро. Об этом сообщил министр внутренних дел Украины Арсен Аваков. Министр отметил, что в ближайшее время правительства Украины и франции подпишут соответствующий договор, после чего его должен … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР