Роздільнянські депутати активно реалізовують міську програму «Милосердя»

26 грудня 2018 р. 19:18

На останній в цьому році сесії Роздільнянської міської ради депутати прийняли рішення про збільшення розмірів матеріальної допомоги малозабезпеченим, стипендії кращим учням міста, надали пільги батькам, діти яких відвідують дошкільні заклади.

Депутати делегували до районного бюджету 828 тисяч 111 гривні на утримання дошкільних навчальних закладів міста. Надали на 2019 рік пільги батькам або особам, що їх замінюють, по батьківській платі за відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів міста Роздільна: 6 сімей отримали пільги у 100% — їхні діти відвідуватимуть дитсадок безкоштовно, а 46 сімей — 50% пільги, вони сплачуватимуть лиш половину суми.

Також депутати переглянули вартість харчування однієї дитини за день перебування в дошкільних навчальних закладах міста, і встановили вартість харчування для дітей віком від 1 до 3 років - 26 гривень, а для старших 35 гривень. У літні місяці, коли дошкільні заклади додатково для оздоровлення дітей, купуватимуть фрукти і овочі, вартість зростатиме на 10%. В той же час розмір плати для батьків складатиме лиш 60% від встановленої вартості харчування: 15, 63 гривні для дітей до трьох років і 20.97 для дітей 4-7 років.

Депутати одностайно підтримали пропозицію постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту внести зміни у програму «Милосердя» і збільшити суму допомоги на поховання» з 1 тисячі до 1 тисячі 500 гривень.

Також одностайно проголосували за збільшення стипендії міської ради, яка призначається одноразово за результатами навчального року. Тепер вона складатиме 2 тисячі грн, в 2016 це була 1 тисяча, а в 2018 — 1,5 тисячі гривень.

Крім того, голова постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту Оксана Дмитренко на сесії презентувала паспорт «Програми культурного розвитку громади  міста Роздільна на 2018-2020 роки», яку розробила разом із заступником міського голови Денисом Петровим. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми, поки що складає 581 тисячу гривень, з бюджету міста. Та розробники припускають можливість надходження позапланових коштів, у тому числі — від підприємців міста.

Нагадаємо, зустріч з представниками Національної гвардії України та Державної прикордонної служби відбулася з ініціативи Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

Святошинський районний суд Києва взяв під варту на два місяці Андрія Кравченка. За версією слідства, він був одним із членів групи Ігоря Редькіна — фігуранта справи вбивства доброволиці Аміни Окуєвої. Кравченка також підозрюють у вбивстві на замовлення бізнесмена Костянтина Хоруженка 17 січня 2014 року. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на прокурора … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР