Роздільнянські депутати активно реалізовують міську програму «Милосердя»

26 грудня 2018 р. 19:18

На останній в цьому році сесії Роздільнянської міської ради депутати прийняли рішення про збільшення розмірів матеріальної допомоги малозабезпеченим, стипендії кращим учням міста, надали пільги батькам, діти яких відвідують дошкільні заклади.

Депутати делегували до районного бюджету 828 тисяч 111 гривні на утримання дошкільних навчальних закладів міста. Надали на 2019 рік пільги батькам або особам, що їх замінюють, по батьківській платі за відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів міста Роздільна: 6 сімей отримали пільги у 100% — їхні діти відвідуватимуть дитсадок безкоштовно, а 46 сімей — 50% пільги, вони сплачуватимуть лиш половину суми.

Також депутати переглянули вартість харчування однієї дитини за день перебування в дошкільних навчальних закладах міста, і встановили вартість харчування для дітей віком від 1 до 3 років - 26 гривень, а для старших 35 гривень. У літні місяці, коли дошкільні заклади додатково для оздоровлення дітей, купуватимуть фрукти і овочі, вартість зростатиме на 10%. В той же час розмір плати для батьків складатиме лиш 60% від встановленої вартості харчування: 15, 63 гривні для дітей до трьох років і 20.97 для дітей 4-7 років.

Депутати одностайно підтримали пропозицію постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту внести зміни у програму «Милосердя» і збільшити суму допомоги на поховання» з 1 тисячі до 1 тисячі 500 гривень.

Також одностайно проголосували за збільшення стипендії міської ради, яка призначається одноразово за результатами навчального року. Тепер вона складатиме 2 тисячі грн, в 2016 це була 1 тисяча, а в 2018 — 1,5 тисячі гривень.

Крім того, голова постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту Оксана Дмитренко на сесії презентувала паспорт «Програми культурного розвитку громади  міста Роздільна на 2018-2020 роки», яку розробила разом із заступником міського голови Денисом Петровим. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми, поки що складає 581 тисячу гривень, з бюджету міста. Та розробники припускають можливість надходження позапланових коштів, у тому числі — від підприємців міста.

Нагадаємо, зустріч з представниками Національної гвардії України та Державної прикордонної служби відбулася з ініціативи Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управление капитального строительства Одесского городского совета объявила тендер для поиска подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт кровли административного корпуса КУ «Городская клиническая больница № 11». Соответствующее объявление опубликовано в системе электронных закупок Prozorro. Согласно системе аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 3 миллиона 549,5 тысяч гривень состоится 29 ноября. Речь … читати далi

Прокуроры Одесской местной прокуратуры №2 сообщили о подозрении 44-летнему иностранцу в совершении коррупционного преступления, а именно попытке подкупить должностное лицо при исполнении служебных обязанностей. Как сообщили в пресс-службе прокуратуры Одесской области, мужчина предложил пограничнику в Одесском аэропорту 3 тысячи 500 долларов США взятки за беспрепятственное пересечение государственной границы Украины. При … читати далi

Депутаты Киевсовета приняли решение, согласно которому некоторые улицы столицы будут переименованы в честь выдающихся деятелей украинской истории и современности. В числе прочих в Киеве появится улица имени Амины Окуевой — участницы войны на востоке Украины, жены командира добровольческого батальона имени Джохара Дудаева Адама Осмаева, которого обвиняли в организации покушения на … читати далi

Первая партия ливийской нефти выгружена в Одесском порту, а до этого через нефтегавань порта переваливалась нефть из восьми других стран. Об этом сообщили в пресс-службе администрации Одесского морского порта. Там проинформировали, что географию поставок сырой нефти через Одесский порт в Украину расширил танкер Prometheus Energy (длина - 250 метров флаг … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР