Позачергова сесія Доброславської селищної ради: кошти на Новий рік та сприяння фермерам

04 листопада 2018 р. 11:54

У п'ятницю, 2 листопада, пройшла позачергова сесія Доброславської селищної ради. 

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, депутати внесли зміни до селищного бюджету: додали на заробітну плату 410 тисяч гривень, новорічних подарунків планують придбати на 200 тисяч гривень та 50 тисяч гривень виділили на організацію новорічних свят. Ще 123 тисячі гривень планують витратити на придбання господарчих товарів, інвентарю та електротоварів, на розмітку дорожнього огородження піде додатково 157 тисяч гривень і 20 тисяч гривень додали на виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям селищної ради.

Керівник селянського фермерського господарства «Зерновоє» Георгій Совсун звернувся до депутатів з проханням виділити 5 гектарів землі, на якій були сміттєві звалища (працівники вивезли звідти більше 5 тисяч кубів сміття, розчистивши цю ділянку). Депутати встановили орендну плату у розмірі 3200 грн за 1 гектар. Керівник «Зернового» погодився сплачувати ці кошти.

Спеціаліст селищної ради з земельних питань Віктор Полозький повідомив також присутнім, що депутат селищної ради, фермер Павло Сочесло просить надати йому в оренду 7 гектарів земельної ділянки. Йому встановили плату за гектар землі – 3200 грн.

В цей же день депутати погодились надати в оренду земельну ділянку Віталію Катериничу (ТОВ «ЯСВІТ») площею 15 гектарів для розвитку і ведення бджільництва. Йому призначили орендну плату у розмірі 3,5%.

Також депутати відмінили податок на нерухоме майно для державних підприємств, які базуються на території селищної ради. 

Проголосували депутати і про виділення 6000 гривень шести громадянам на виділення у якості матеріальної допомоги для лікування. Проте голова селищної ради Людмила Прокопечко повідомила присутнім, що двоє мешканців не додали необхідний пакет документів і наголосила, що не підпише призначення матеріальної допомоги, якщо документи так і не додадуть.

На засіданні сесії заступник голови селищної ради Максим Калюжний надав інформацію про те, що 8 серпня на засіданні виконавчого комітету було вирішено передати Сербківській сільській раді дитячий майданчик, який перебував в парку Слави селища Доброслав.

Нагадаємо, що у вересні доброславські депутати розподілили бюджетні видатки і допомогли СБУ боротися із сепаратизмом.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пятый апелляционный административный суд отказался удовлетворять иск предпринимателя к Государственной службе по вопросам безопасности пищевых продуктов и защите потребителей, касающийся возмещения морального ущерба на сумму один миллион гривень. По его словам, животных убили негуманным способом, сообщает «Пушкинская». История, о которой идет речь, произошла в сентябре 2018 года в Херсонской области. … читати далi

Александровский сельский совет в Лиманском районе Одесской области принял решение об объединении с Фонтанкой и Крыжановкой. Об этом сообщил народный депутат Украины Игорь Васильковский. По его словам, из 19 присутствовавших при этом депутатов 16 проголосовали «за», а трое воздержались. Голосов против не было. «Этот опыт говорит о том, что благодаря … читати далi

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый обратился в Кабинет министров Украины с просьбой отозвать кандидатуру Николая Чекала на пост главы Лиманской районной государственной администрации. Об этом сообщили в пресс-службе Одесской ОГА. "После дополнительной проверки и обращений жителей Лиманского района, общественных активистов и журналистов председатель Одесской областной государственной администрации Максим Куцый … читати далi

Служба автомобильных дорог Черкасской области провела тендер для выбора компании, которой заплатят за текущий средний ремонт автомобильной участка дороги государственного значения Н-01 Киев-Знаменка в Черкасской области. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, аукцион состоялся 11 ноября и к участию в нем допустили четыре компании: ООО … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР