На сесії Роздільнянської райради поконфліктували голова ради і директор комунального підприємства

01 червня 2018 р. 20:58

Голова Роздільнянської райради Фелікс Сігал звернувся до депутатів райради з пропозицією про посилення контролю над діяльністю КП «Теплокомуненерго» і вжиття заходів до керівника підприємства у зв’язку з неефективним використанням коштів і палива. 

Однак  прийняти рішення за підготовленим проектом не вдалося — за нього проголосували лише 5 депутатів з 27 присутніх на пленарному засіданні XXVI сесії.

Голова Роздільнянської райради повідомив, що працівники фінансового відділу райради проаналізували ситуацію, яка склалася з комунальними підприємством ради «Теплокомуненерго» і зробили невтішні висновки. За даними фінансового відділу, підприємство протягом зими надмірно  підвищувало температуру води у мережі, чим призвело до зростання споживання тепла на 461,61 Гкал і неефективного використання  близько півтора мільйона гривень. У порівнянні з минулим роком споживання тепла зросло на 81%, що на 42% більше зростання тарифів, і відповідно надлишково використано 2 187 тисяч гривень. Дефіцит коштів на початок опалювального сезону у листопаді-грудні 2018 року може призвести до закриття районної лікарні, повідомив голова райради.

Також він звернув увагу депутатів на той факт, що голова підприємства «Теплокомуненерго» В’ячеслав Земський (депутат райради від «Відродження») відмовляється контактувати з керівництвом ради, з 21 травня офіс підприємства зачинений, працівників немає на робочих місцях, а райрада не має інформації про підприємство. Тож Фелікс Сігал  запропонував депутатам вжити заходів, щоб змусити керівника відновити роботу підприємства, призначити виконуючого обов’язки на час своєї відпустки, перерахувати тарифи, привести графік температури води у мережі до відповідності і почати підготовку до нового опалювального сезону.

Виступив і В’ячеслав Земський, який  висловив обурення діями Фелікса Сігала і фінансового відділу, котрий, на його думку, порахував витрати неправильно. Він же повідомив, що підприємство працює у штатному режимі, у відпустці знаходяться лише інженерно-технічні працівники. А ще попередив депутатів, що особисто замовив незалежний аудит господарсько-фінансової діяльності ввіреного йому підприємства і з результатами обов’язково ознайомить депутатів.

Тож депутати рішення, запропоноване головою райради, не підтримали — 22 «проти» і лише 5 «за».

Нагадаємо, що роздільнянські депутати відмовились голосувати за відновлення на посаді заступника голови райради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение о назначении экс-нардепа Виталия Барвиненко своим советником. Соответствующий документ опубликовала пресс-служба муниципалитета. Согласно ему Виталий Барвиненко будет советовать на общественных началах. О назначении Барвиненко советником мэра сообщил ранее депутат Одесского горсовета Алексей Еремица. Виталий Барвиненко родился 3 июня 1981 года в городе Белгород-Днестровский … читати далi

Верховный суд Украины признал правомерными выводы Хозяйственного суда Одесской области и Юго-Западного апелляционного хозяйственного суда о взыскании с Одесского городского совета в пользу ООО «Арт проект-2010» 15 миллионов 170 тысяч гривень долга за выполненные истцом подрядные работы. Об этом сообщили в пресс-службе суда. При этом возражения ответчика об отсутствии бюджетного … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал обращение к главе Одесской областной администрации Максиму Куцему, сообщив о намерении создать территориальное образование «Большая Одесса», в которое планируется включить 28 окрестных населенных пунктов. Соответствующий документ опубликовала помощник депутата Ирина Гриб. В частности предполагется, что в объединение войдут: Крыжановка, Фонтанка, Новая Дофиновка, Черноморское, Григорьевка, … читати далi

Верховный Суд Украины оставил без удовлетворения кассационную жалобу экс-главы Одесской ОГА Михеила Саакашвили по его иску к Администрации государственной пограничной службы Украины, Государственной миграционной службы Украины, Министерства внутренних дел Украины о признании незаконными и отмене реадмиссии истца в Польшу. Об этом сообщили в пресс-службе суда. Истец просил признать незаконными действия … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР