Лиманські депутати виділили на Програму «Патріот Лиманщини» майже 900 тисяч гривень

15 жовтня 2018 р. 14:49

Наприкінці минулого тижня відбулася позачергова сесія Лиманської районної ради, на якій депутати проголосували за Програму з національно-патріотичного виховання  дітей та молоді району «Патріот Лиманщини» на 2018 – 2020 роки.

Програма передбачає формування у молоді почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, до своєї держави, рідної землі, родини. Згідно з документом, необхідно сформувати у молоді  правову культуру, повагу до Конституції своєї держави, до її законів, державних символів, до Гімну України, прищепити любов до своєї мови, формувати повагу до батьків та родини, розвивати мотивацію до військової служби, допомогти учням усвідомлено ставитись до рідної землі та її народу.

На виконання програми заплановано виділити з районного бюджету 878 тисяч гривень: у 2018 році – 222 тисячі гривень, у 2019 – 303 тисячі гривень, у 2020 році – 353 тисячі гривень.

Планується проведення гри «Сокіл» («Джура»), на яку передбачено виділити у 2018 році 220 тисяч гривень, у 2019 – 250 тисяч гривень, у 2020 – 300 тисяч гривень.

На організацію та проведення триденних військово-польових зборів з учнями десятих та одинадцятих класів заплановано виділити у 2019 та 2020 роках по 50 тисяч гривень.

Святкування Покрови «Посвята в козачата» учнів перших – четвертих класів обійдеться районному бюджету у 2019 та 2020 роках по 1 тисячі гривень.

Для конкурсу читців поезії Т.Г. Шевченка з районного бюджету виділять у 2018-2020 роках по 1 тисячі гривень, а   фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Ніколи знову!» буде коштувати всього 3 тисячі гривень (по 1 тисячі щороку).

Нагадаємо, що раніше з бюджету Лиманського району на створення безбар'єрного середовища виділили 100 тисяч гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пятый апелляционный административный суд отказался удовлетворять иск предпринимателя к Государственной службе по вопросам безопасности пищевых продуктов и защите потребителей, касающийся возмещения морального ущерба на сумму один миллион гривень. По его словам, животных убили негуманным способом, сообщает «Пушкинская». История, о которой идет речь, произошла в сентябре 2018 года в Херсонской области. … читати далi

Александровский сельский совет в Лиманском районе Одесской области принял решение об объединении с Фонтанкой и Крыжановкой. Об этом сообщил народный депутат Украины Игорь Васильковский. По его словам, из 19 присутствовавших при этом депутатов 16 проголосовали «за», а трое воздержались. Голосов против не было. «Этот опыт говорит о том, что благодаря … читати далi

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый обратился в Кабинет министров Украины с просьбой отозвать кандидатуру Николая Чекала на пост главы Лиманской районной государственной администрации. Об этом сообщили в пресс-службе Одесской ОГА. "После дополнительной проверки и обращений жителей Лиманского района, общественных активистов и журналистов председатель Одесской областной государственной администрации Максим Куцый … читати далi

Служба автомобильных дорог Черкасской области провела тендер для выбора компании, которой заплатят за текущий средний ремонт автомобильной участка дороги государственного значения Н-01 Киев-Знаменка в Черкасской области. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, аукцион состоялся 11 ноября и к участию в нем допустили четыре компании: ООО … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР