Лиманські депутати образилися, що їх не запросили на святкування Дня місцевого самоврядування

24 грудня 2018 р. 19:51

На позачерговій сесії Лиманської районної ради депутат Тетяна Китайська заявила голові райради Геннадію Тефтулу, що він не запросив її на святкування Дня місцевого самоврядування і наголосила на тому, що вже багато років є депутатом районної ради (ще з часів існування Радянського Союзу) і такої неповаги на свою адресу ще не відчувала.

Таку ж претензію висловив і депутат Віталій Громлюк (в минулому - керівник РДА), наголосивши на тому, що теперішнє керівництво району ігнорує тих, хто "не піднімає слухняно руку за будь-які питання порядку денного", на що Геннадій Тефтул повідомив, що публічно, в присутності багатьох депутатів району, запрошував всіх на святкування Дня місцевого самоврядування на одному із заходів, де був присутній Віталій Громлюк, на що той відповів, що не чув такого.

Йому відповіла Людмила Ващенко, яка була присутня теж на цьому заході і "чудово чула" запрошення голови районної ради. На тому заході з якихось причин була відсутня Тетяна Китайська, і тому Геннадій Тефтул особисто вибачився перед нею за те, що працівники районної ради не зателефонували їй.

Натомість свої образи на адресу Тетяни Китайської висловила депутат районної ради Лариса Бикова, якій не надто сподобалися коментарі у соціальній мережі від Тетяни Китайської під світлинами Л. Бикової на цьому заході, де її було нагороджено почесною відзнакою, та зажадала вибачень від Тетяни Китайської, на що та відповіла: «Ага. Щас», - і повідомила, що має багато різних нагород і тому не має приводів заздрити.

Нагадав про свої образи Тетяні Китайській і депутат Руслан Сиротюк. Він є керівником місцевого телебачення і за часів керівництва районною радою Тетяни Китайської (на той час вона була заступником голови районної ради), його працівників з телекамерою виганяли з сесійних засідань районної ради, тому що районне телебачення на той час було опозиційним до керівництва району.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский городской совет планирует отказаться от размещения временно свободных средств бюджета в банках и приобрести вместо этого облигации внутреннего государственного займа. Об этом рассказала заместитель Одесского городского головы Светлана Бедрега. По ее словам, горсовет интересуется краткосрочными облигациями со сроком погашения три или шесть месяцев. Светлана Бедрега отметила, что сейчас процентные … читати далi

Строительство, запланированное на Французский бульвар, 1/5, которое запланировало ООО «Варда плюс» может стать причиной очередного противостояния общественности и муниципалитета. Такое мнение высказал на своей странице в Facebook лидер Одесской ячейки «Автомайдана» Виталий Устименко. «Судя по всему, в Геннадий Труханов окончательно снесло крышу. Они готовы к захвату и дальнейшей застройке очередной … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов назначил своим советником бывшего народного депутата Украины Виталия Барвиненко. О новом назначении сообщил депутат Одесского городского совета Алексей Еремица, поздравив Виталия Барвиненко с назначением. Отметим, что в начале ноября ряд СМИ распространили информацию о возможном назначении Виталия Барвиненко заместителем городского головы и даже утверждали, что … читати далi

Начальник управления патрульной полиции Одесской области Юрий Рыбак заявил об уходе с этой должности в связи с переездом в Киев на новое место службы. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook. При этом он отметил, что будет служить в полиции, но не в патрульной. Отметим, что в июле … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР