К отопительному сезону уже готовы более половины одесских котельных

08 серпня 2018 р. 20:37

В Одессе провели этап гидравлической опрессовки тепловых сетей, обнаружив при этом 867 повреждений. 

Как сообщает пресс-служба мэрии, уже успели устранить 636 неисправностей. При этом всего с начала года заменили 5174 погонных метров труб.

Из 140 котельных, которые числятся на балансе КП «Теплоснабжение города Одессы» к новому отопительному сезону подготовлена 81 котельная. Еще четыре находятся на обслуживании, три из них готовы к работе в зимний период. 

Также по состоянию на 3 августа подготовлены системы центрального отопления в 2791 многоквартирном доме из 3833, в том числе и дома коммунальных предприятий, и управляющих компаний, и ОСМД, и ведомственных. 

Все работы по подготовке систем центрального отопления планируется завершить до 1 сентября.

Кроме того, произведен ремонт кровель в 625 домах, подготовлены системы горячего, холодного водоснабжения в 1181 жилом доме, выполнен ремонт систем электроснабжения в 261 жилом доме. 

На данный момент в соответствии с графиком еще продолжаются работы по реконструкции теплотрасс и ремонт трубопроводов. 

Также отметим, что подрядчик строит две автономные котельные для отопления домов на Шкодовой горе, на работы выделено 49 млн грн из городского бюджета.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Мешканці Татарбунарського і Подільського районів Одеської області повідомляють про напади шакалів та вовків на домашню худобу.  Так, у Подільському районі мешканці села Поплавка розповідають про напад вовків на домашню худобу.  Згідно з повідомленням у соціальних мережах, вовки вбили двох кіз, собаку і козла в селі Поплавка.  Про напад шакалів розповідають у Татарбунарах. Як … читати далi

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР