Депутати Білгород-Дністровської міськради пропонують зібрати позачергову сесію

12 жовтня 2018 р. 19:21

Із такою заявою виступила група депутатів під час прес-конференції 12 жовтня.

У прес-конференції взяли участь Ольга Ціпуленко ( "Опозиційний блок" ), Юлія Федорова (позафракційна ), Сергій Манітенко ( "Наш Край") та Ігор Галат ( ВО "Батьківщина").

Першою виступила Юлія Федорова (позафракційна). За її словами, незважаючи на те, що секретар міської ради Олександр Єрошенко («Відродження») був звільнений з посади рішенням більшості депутатів міської ради – рішення про зміну складу виконавчого комітету досі не має.

Це зумовлено тим, що відповідно закону України до складу виконавчого комітету не може входити депутат міської ради, окрім як за посадою. Разом із тим ініціатива про зміну складу належить міському голові. Міська рада виключно затверджує склад. 

Друга проблема яка турбує депутатів міської ради – стан комунальних підприємств міста. Так за словами Сергія Манітенко («Наш Край») КП «Автотранссервіс» фактично доведено до банкрутства. На підприємство накладено штраф у розмірі порядку 6 млн грн за спалення твердого побутового сміття на території підприємства. Крім того за останні півтора роки у підприємства накопичилося 1.5 млн грн боргу за несплату податку на доходи фізичних осіб.

В ході перевірки комунального підприємства депутатською тимчасовою комісією було виявлено нестачу 60 тон палива. Слід зазначити, що нестачу палива депутати порахували, за рахунок того, що воно було списане для використання автобусами, які обслуговували маршрути КП «Автотранссервісу» № 102, 103 та 104.

Зі слів депутатів автобуси які курсували за даними маршрутами працювали не законно, так як із ними не було заключено договорів, як власне і з водіями. Як виявилось з 2018 року в КП «Автотранссервіс» облік актів надання послуг не вівся.

На сьогоднішній день у КП «Білгород-Дністровськводоканалу» утворився борг перед ДФС 4 млн. грн та 1.5 млн. грн. за електроенергію. Враховуючи той факт, що за три роки каденції депутатами міської ради до статутного фонду було внесено порядку 9 млн. грн. Тож у депутатів виникає питання, звідки такі борги. Також вході депутатської перевірки було виявлено, що бухгалтерський облік у підприємстві ведеться вкрай недбало. Так, наприклад через те що лічильники на свердловинах видобутку води постійно виходять із ладу об’єм води вичислять за рівнем електроспоживання. 

Юлія Федорова підсумувала питання, які пропонується винести на позачергову сесію Білгород-Дністровську міську раду: «Заслухати звіти про роботу комунальних підприємств «Автотранссервіс», «Аккерманзеленбуд», та «Білгород-Дністровськводоканал». Позачергову сесію пропонують провести 25 жовтня.

Нагадаємо, Альберт Алтухов, який обіймав посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради з 23 листопада 2015 року, 11 жовтня написав заяву про звільнення.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Начальник управления патрульной полиции Одесской области Юрий Рыбак заявил об уходе с этой должности в связи с переездом в Киев на новое место службы. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook. При этом он отметил, что будет служить в полиции, но не в патрульной. Отметим, что в июле … читати далi

Департамент городского хозяйства Одесского городского совета намерен организовать в городе общественный надзор, из группы активистов и журналистов, которые совместно со специалистами департамента будут следить за выполнением ремонтов, которые выполняет департамент. Об этом сообщил руководитель департамента Дмитрий Жеман. По окончании работ, общественные надзиратели будут выезжать на место и проверять их качество … читати далi

Депутаты Фонтанского сельского совета Лиманского района Одесской области проголосовали против создания объединенной территориальной громады с соседними Крыжановкой и Александровкой. Об этом сообщил депутат Лиманского райсовета Дмитрий Ковбасюк. Он назвал такие действия депутатов «пасом Одесскому городскому совету». По мнению Дмитрия Ковбасюка такое решение дает возможность Одесскому горсовету рассчитывать на создание объединенной … читати далi

Мореходное училище им. А.И. Маринеско Национального университета «Одесская морская академия» объявило тендер для поиска подрядчика, который смонтирует противопожарную систему в одном из корпусов. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 800 тысяч гривень состоится 4 декабря, а монтаж системы планируется с 16 по … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР