Заброшенный детсад в переулке Каркашадзе снесут, а вместо него построят новый

28 липня 2017 р. 03:00

Исполком Одесского горсовета принял решение 27 июля

Исполком Одесского городского совета на заседании 27 июля решил передать коммунальному предприятию «Городское капитальное строительство» на баланс и закрепить за ним на праве хозяйственного ведения нежилое здание бывшего детского сада в переулке Каркашадзе, 4.

Здание площадью 773,06 кв.метром передали для проведения реконструкции, а КП «Городское капитальное строительство» назначили заказчиком таких работ.

Как пояснил позже, на брифинге, вице-мэр Петр Рябоконь, здание придется сносить и строить новое, поскольку оно пришло в негодность.

Отметим, что это помещение по льготной цене - 1 грн в год - с 2014 года, по решению Одесского городского совета, арендовала организация "Взаимопомощь и защита". Позже, 22 июля прошлого года, здесь произошел пожар. вызвавший немало опасений среди одесситов насчет того, что вместо детсада на этой территории вырастет застройка.

Впрочем, теперь гороские власти уверяют, что здесь появится детский сад.

Кроме того, на этом же заседании исполкома было принято решение о внесении на рассмотрение горсовета проектов решения об изменении уставов общеобразовательных школ № 19 по улице Кустанайской и №125 по улице Круговой, а также создании дошкольного учебного учреждения «Ясли-сад» № 48 на Дюковской.

Таким образом обе школы преобразуют в учебно-воспитательные комплексы и оборудуют группы дошкольного воспитания на 150 и 90 мест.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Журналісти видання ІзбірКом увесь день 25 жовтня, від початку процесу голосування до його закінчення, та навіть після закриття виборчих дільниць, даватимуть своїм читачам найоперативнішу та перевірену інформацію про перебіг подій.  Весь день видання буде моніторити ситуацію, оперативно публікувати новини та інформацію від ОПОРИ, а ще на читачів чекатиме онлайн-хроніка, яка оновлюватиметься весь час.  Якщо бачите щось цікаве … читати далi

Прикордонники будуть допомагати поліції в забезпеченні порядку на території п’ятисот населених пунктів прикордонної зони Одеської області.  Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції регіону Олег Бех. За його словами, усього планують залучити 26 груп прикордонників. Також за порядком слідкуватимуть кілька тисяч поліцейських, військовослужбовців НГУ, рятувальників, а також курсантів одеського спеціалізованого вишу. … читати далi

Комунальне підприємство "Міськзелентрест" Одеської міської ради планує придбати 86 тисяч саджанців троянд.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Передбачається, що це будуть троянди чайно-гібридні різних сортів з пропорційною кількістю кольору квітів: жовтий 25%, червоний 25%, білий 25%, оранжевий 25%.  Обов'язкова умова - підщепа для троянд повинна бути Rosa canina inermis (пальмеріана-гібридна … читати далi

Ступінь маніпулятивного впливу матеріалів із ознаками «джинси» зростає перед виборами. Про це свідчать результати моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж (Facebook-пабліки, Телеграм-канали) Одеси та Одеської області, який проводили експерти спільно з виданням ІзбірКом та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Періодом спостережень були три тижні: кінець вересня – початок … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР