Заброшенный детсад в переулке Каркашадзе снесут, а вместо него построят новый

28 липня 2017 р. 03:00

Исполком Одесского горсовета принял решение 27 июля

Исполком Одесского городского совета на заседании 27 июля решил передать коммунальному предприятию «Городское капитальное строительство» на баланс и закрепить за ним на праве хозяйственного ведения нежилое здание бывшего детского сада в переулке Каркашадзе, 4.

Здание площадью 773,06 кв.метром передали для проведения реконструкции, а КП «Городское капитальное строительство» назначили заказчиком таких работ.

Как пояснил позже, на брифинге, вице-мэр Петр Рябоконь, здание придется сносить и строить новое, поскольку оно пришло в негодность.

Отметим, что это помещение по льготной цене - 1 грн в год - с 2014 года, по решению Одесского городского совета, арендовала организация "Взаимопомощь и защита". Позже, 22 июля прошлого года, здесь произошел пожар. вызвавший немало опасений среди одесситов насчет того, что вместо детсада на этой территории вырастет застройка.

Впрочем, теперь гороские власти уверяют, что здесь появится детский сад.

Кроме того, на этом же заседании исполкома было принято решение о внесении на рассмотрение горсовета проектов решения об изменении уставов общеобразовательных школ № 19 по улице Кустанайской и №125 по улице Круговой, а также создании дошкольного учебного учреждения «Ясли-сад» № 48 на Дюковской.

Таким образом обе школы преобразуют в учебно-воспитательные комплексы и оборудуют группы дошкольного воспитания на 150 и 90 мест.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Так звані "вишки Бойка", тобто бурові платформи «Чорноморнафтогазу» у Чорному морі використовувалися російськими віськовими для захисту їхнього флоту від українських комплексів "Нептун". Про це міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю. За словами політика, військові російської федерації розмістити на платформах станції радіоелектронної боротьби. Вони повинні були захищати російські кораблі від обстрілів українськими ракетними … читати далi

В Одесі планують створити резервне джерело водопостачання. Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов в інтерв'ю ЗМІ, - інформує пресслужба міської ради. За словами мера, на найближчій сесії Одеської міської ради (запланована на 29 червня) буде розглянуто "Програму охорони та покращення стану навколишнього природного середовища міста Одеси на 2022 - 2027 … читати далi

Згідно з даними гендерного моніторингу гіперлокальних ЗМІ, який проводився в 24-х областях України протягом тижня з 6 по 12 червня 2022 року, жодного матеріалу з ознаками сексизму в гіперлокальних ЗМІ зафіксовано не було. Щодо стереотипів, то його «дозволив» собі лише герой публікації в одному з видань: військовий командир виказав здивування, побачивши, як … читати далi

Служба безпеки України викрила корупційну схему реалізації майже 3 тис. кв. м приміщень держпідприємства «Чоразморшлях» на суму понад 59 мільйонів гривень, який перебуває в державній власності Міністерства інфраструктури України. За даними слідства, посадовці державної виконавчої служби Одеського управління юстиції скористувалися тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження за несплату деяких … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР