На програму з енергоефективності депутати Лиманщини виділили понад 18 мільйонів гривень

26 грудня 2017 р. 15:28

Наприкінці минулого тижня депутати Лиманської районної ради затвердили програму «Енергоефективності та енергозбереження» на 2018-2020 роки, - повідомляє кореспондент ІзбірКому.

Програмою передбачено заміну старих вікон на сучасні енергозберігаючі, ремонт систем опалення, котелень, заміну вуличного освітлення на енергоефективне, теплоізоляцію будівель, капітальний та поточний ремонт дахів, утеплення зовнішніх фасадів будинків, промивку систем опалення, встановлення лічильників на воду.

На заклади освіти депутати планують виділити у 2018 році  9 млн 318 тис. грн, у 2019 році заплановано таку ж суму, у 2020 році - 5 млн 255 тис. грн.

На заклади охорони здоров'я у 2018 році виділятимуть 5 млн 559 тис. грн, у 2019 році передбачені такі ж кошти, а у 2020 році виділять майже удвічі менше – 2 млн 159 тис. грн.

Закладам культури передбачено виділення значно менших сум: у 2018 році – 3 млн 690 тис. грн, у 2019 році – така ж сума і в 2020 році  виділять незначну суму – 715 тис. грн.

Нагадаємо, що на утримання районної ради наступного року виділили понад 3 млн грн. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Інформаційна зустріч "Твоє право на доступ до правосуддя", відбулась 13 листопада в Татарбунарському професійно-технічному аграрному училищі за ініціативи керівника Координаційного офісу безпеки Леоніда Семененко та адвоката Сергія Дукіна. Як повідомляє прес-служба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» До заходу також долучились представники Татарбунарського бюро правової допомоги Марина Міхова та … читати далi

По информации министерства развития экономики, торговли и сельского хозяйства в Украине сейчас 3643 объекта, в которых государство имеет большую долю собственности. 588 - это предприятия в зоне ОСС или оккупированном Крыму, 115 - это предприятия сферы науки (Национальная академия аграрных наук Национальная Академия наук Украины), 766 - это стратегические предприятия, … читати далi

Про це зхаявила під час круглого столу щодо розробки національної стратегії захисту дітей в Інтернеті заступниця міністра цифрової трансформації Валерія Іонан. Під час обговорення Валерія Іонан наголосила на шляхах захисту українських дітей від потенційних ризиків під час користування Інтернетом. Зокрема, запланований запуск національної онлайн-платформи цифрової грамотності. І найпершими будуть доступні … читати далi

Малые бронированные артиллерийские катера ВМС Украины «Бердянск» и «Никополь», а также буксир «Яны Капу», захваченные Россией 25 ноября 2018 года в Керченском проливе, сегодня ночью вернут украинской стороне. Об этом сообщает издание "Думская" со ссылкой на собственные источники. Из Южного, Черноморска и Одессы за ними вышли специальные суда: поисково-спасательный «Сапфир», … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР