На програму з енергоефективності депутати Лиманщини виділили понад 18 мільйонів гривень

26 грудня 2017 р. 15:28

Наприкінці минулого тижня депутати Лиманської районної ради затвердили програму «Енергоефективності та енергозбереження» на 2018-2020 роки, - повідомляє кореспондент ІзбірКому.

Програмою передбачено заміну старих вікон на сучасні енергозберігаючі, ремонт систем опалення, котелень, заміну вуличного освітлення на енергоефективне, теплоізоляцію будівель, капітальний та поточний ремонт дахів, утеплення зовнішніх фасадів будинків, промивку систем опалення, встановлення лічильників на воду.

На заклади освіти депутати планують виділити у 2018 році  9 млн 318 тис. грн, у 2019 році заплановано таку ж суму, у 2020 році - 5 млн 255 тис. грн.

На заклади охорони здоров'я у 2018 році виділятимуть 5 млн 559 тис. грн, у 2019 році передбачені такі ж кошти, а у 2020 році виділять майже удвічі менше – 2 млн 159 тис. грн.

Закладам культури передбачено виділення значно менших сум: у 2018 році – 3 млн 690 тис. грн, у 2019 році – така ж сума і в 2020 році  виділять незначну суму – 715 тис. грн.

Нагадаємо, що на утримання районної ради наступного року виділили понад 3 млн грн. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Малиновский районный суд города Одессы отклонил иск, о запрете партии «Миколаївці» использовать такое название, не согласившись, что это нарушение авторских прав.  Как следует из определения суда, истец настаивал, что у него есть зарегистрированное интеллектуальное право на знак для товаров и услуг с похожим названием – «Партія миколаївців». Поэтому истец просил суд … читати далi

Коммунальное предприятие «Горзелентрест» объявило тендер для выбора поставщика саженцев можжевельника казацкого в природном грунте. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 4 миллиона 150 тысяч гривень должен состояться 9 октября. Всего предполагается посадить 4,8 тысяч саженцев.  Можжевельник казацкий или можжевельник казачий - низкорослый … читати далi

Хозяйственный суд Одесской области перенес подготовительное заседание по делу о взыскании с владельца затонувшего танкера Delfi убытков на 2 миллиона 355,7 тысяч гривень. Суд перенесли, так как за несколько дней до заседания выяснилось, что Администрация морпортов Украины (АМПУ) подала апелляцию на решение Хозсуда о частичном аресте Delfi, сообщает Odessa.online.   Дело передали … читати далi

Аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні та визначили, що не всі з них «дожили» до вересня. За даними аналітиків, з тих компаній, які є зараз активними, тобто не перебувають у процесі припинення, найбільша кількість зареєстрована в Києві — 732 юрособи. З великим відривом як від … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР