Первый зампред Одесского облсовета держит дома 15 миллионов гривень и шесть пар часов

30 жовтня 2016 р. 03:00

Олег Радковский заполнил е-декларацию

Первый заместитель председателя Одесского областного совета Олег Радковский (партия "Батькивщина") заполнил электронную декларацию. 

Согласно документу, у политика есть квартира площадью 400 кв. м в Одессе, которую он приобрел в 2004 году за 2,7 млн грн, и квартира площадью 146,8 кв. м, купленная в 2006 году за 1,2 млн грн (сейчас стоит поряка 2,3 млн грн). 

Кроме того, у него есть часть дачного дома, а у его супруги Натальи в Одессе имеется земельный участок площадью 907 кв. м.

Как и большинство украинских чиновников и политиков, Олег Радковский любит часы. Он владеет часами марки Franck Muller, IWC и Rolex. У Натальи Радковской тоже есть Rolex, Сartier и  Franck Muller. 

Также Наталья является обладательницей соболиной шубы Louis Vuitton и различных драгоценностей торговых марок Damiani, De Grisogono, Cartier, Rebecca Van Cleave, Boucheron.

Кроме того, Наталья является единственной владелицей машины в семье - у нее Porshe Cayenne 2008 года выпуска.

Олег Радковский указал, что владеет 90% капитала ООО "Берег-Групп", что в денежном эквиваленте составляет порядка 13 млн 950 тыс. грн.

Отметим, что, согласно Единому реестру юридических лиц и физлиц-предпринимателей, О. Радковский также значится соучредителем крупной строительной компании "Ханбер Трейд", которая занимается застройкой Одессы, однако в декларации это не указано.

Кроме того, О. Радковский признался, что держит наличкой 15 млн 122 тыс. грн и еще $100 тыс.

Отметим, что привычка держать крупные срества в наличной форме является тенденцией среди украинских чиновников и политиков, как выяснилось после публикации е-деклараций. Юристы предостерегают, что это может быть как правдой, так и попыткой в дальнейшем легализовать свою бизнес-выручку. 

Напомним, ранее свое имущество также задекларировал глава облсовета Анатолий Урбанский.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

Служба безпеки України викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляє пресцентр Управління Служби безпеки України в Одеській області. Згідно з повідомленням пресцентру, оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий … читати далi

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив державними нагородами діячів з усієї країни з нагоди Дня Соборності України. Про це повідомляється на сайті Офісу президента. Ордена та медалі діячі отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Серед нагороджених … читати далi

Комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня» ліквідують через застаріле обладнання та відповідно, неконкурентність з сучасними приватними підприємствами. Даний проєкт рішення винесено виконавчим комітетом на розгляд чергового засідання ради, яке відбудеться 29 січня. Для інформації: комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня», що знаходилось за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Семінарська, 38 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР