Главой Приморской райадминистрации стал Марат Королев

11 серпня 2016 р. 03:00

Распоряжение подписал Геннадий Труханов

Городской голова Одессы Геннадий Труханов своим распоряжением назначил и.о. председателя Приморской райадминистрации бывшего депутата Одесского горсовета от Партии регионов Марата Королева. Распоряжение подписано 4 августа и опубликовано на официальном сайте горсовета 10-го.  

«Перевести Королева Марата Валентиновича с должности первого заместителя председателя Приморской районной администрации Одесского городского совета в исполняющие обязанности председателя Приморской районной администрации с окладом согласно штатному расписанию, с 5 августа 2016 года», — говорится в документе.

М. Королев имеет шестой ранг должностного лица местного самоуправления, и ему устанавливается надбавка в размере 50% оклада с учетом надбавки за ранг и надбавки за выслугу лет.

Основанием для распоряжения городского головы послужило заявление самого чиновника и представление первого вице-мэра Анатолия Орловского.

Напомним, ранее Г. Труханов уволил с этой должности Людмилу Жаданову.

Марат Королев родился в Одессе 14 июля 1982 года, окончил среднюю школу с золотой медалью. В 2005 году с отличием окончил Одесский национальный университет. В 2009 году поступил в Одесский региональный институт госуправления, руководил городским андрологическим центром «Андромед». С 2006 по 2010 год был помощником депутата Одесского горсовета Аркадия Шнайдера. C 2010 по 2015 годы был депутатом горсовета от Партии регионов, позже перешел во фракцию «Доверяй делам». Баллотировался в Одесский горсовет на местных выборах 2015 года, однако проиграл.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР