Жители Ильичевска хотят переименовать город в Черноморск

12 листопада 2015 р. 02:00

Сегодня, 12 ноября, в Ильичевске прошли общественные слушания в связи с переименованием города

Сегодня, 12 ноября, в Ильичевске прошли общественные слушания в связи с переименованием города. Как рассказали в мэрии Ильичевска, на общественные слушания были вынесены два названия - Черноморск и Ильячевск (от имени пророка Ильи).

Ранее Ильичевцев зовут обсудить новое название города

Для участия в общественных слушаниях зарегистрировалось 385 жителей города.

В ходе голосования за название Ильячевск проголосовали 26 человек от общего количества зарегистрированных участников слушаний. За название Черноморск - 348.

Исходя из результатов голосования, участники слушаний приняли резолюцию, в соответствии с которой было решено вынести предложение переименовать город Ильичевск на город Черноморск и рекомендовать Ильичевскому городскому совету обратиться в Верховную Раду Украины с инициативой о переименовании города.

Напомним, Ильичевск подлежит переименованию согласно Закону Украины «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрет пропаганды их символики».

Ранее в рабочую группу по переименованию поступали различные варианты названия: Пальмира, Порто-Франко, Приморск, Святослав, Приморье, Гелиос, Мирополь, Портополий, Саус Парк, Добромир, Скифов, Портомаре, Миринск, Бермория, Иллис, Солнцеморск, Бугаз, Буговоморск, Ильинск, Иллячевск, Черноморск.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про створення робочої групи з обстеження земельних ділянок у зоні реконструкції Іванівського шляхопроводу. Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба міської ради.  Робоча група має: Здійснити обстеження земельних ділянок у зоні реконструкції Іванівського шляхопроводу. Визначитися з необхідністю відчуження земельних ділянок та іншого нерухомого майна відповідно до Закону … читати далi

Голова обласної ради Григорій Діденко підписав розпорядження про план підготовки до пленарного засідання дев’ятої сесії Одеської обласної ради. Як повідомили у пресслужбі облради, орієнтовна дата проведення — 17 грудня. Згідно з розпорядженням, підготовка проєктів рішень обласної ради триватиме до 17 листопада. Розгляд питань проєкту порядку денного на засіданнях постійних комісій … читати далi

Кілька переселенців зі Сходу України  розпочали безстрокову акцію протесту о 10-й ранку 18 жовтня під Офісом президента, а 19 жовтня оголосили голодування. Переселенці протестують через те, що вже місяць в будівлі на Успенської, 4 немає електрики, повідомив сайт УСИ. Там проживають 140 осіб, з них 30 неповнолітніх дітей і 11 людей з інвалідністю. … читати далi

Центри масової вакцинації в Одесі з 20 жовтня щодня працюватимуть для щеплення одеситів з 9:00 до 18:00. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.   Зробити щеплення від COVID-19 можна за адресами: пров. Семафорний, 4, ТЦ Fontan Sky; вул. Семена Палія, 125-Б, ТЦ DEPOt; вул. Давида Ойстраха, 32, ТРЦ City Center; … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР