Жители Ильичевска хотят переименовать город в Черноморск

12 листопада 2015 р. 02:00

Сегодня, 12 ноября, в Ильичевске прошли общественные слушания в связи с переименованием города

Сегодня, 12 ноября, в Ильичевске прошли общественные слушания в связи с переименованием города. Как рассказали в мэрии Ильичевска, на общественные слушания были вынесены два названия - Черноморск и Ильячевск (от имени пророка Ильи).

Ранее Ильичевцев зовут обсудить новое название города

Для участия в общественных слушаниях зарегистрировалось 385 жителей города.

В ходе голосования за название Ильячевск проголосовали 26 человек от общего количества зарегистрированных участников слушаний. За название Черноморск - 348.

Исходя из результатов голосования, участники слушаний приняли резолюцию, в соответствии с которой было решено вынести предложение переименовать город Ильичевск на город Черноморск и рекомендовать Ильичевскому городскому совету обратиться в Верховную Раду Украины с инициативой о переименовании города.

Напомним, Ильичевск подлежит переименованию согласно Закону Украины «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрет пропаганды их символики».

Ранее в рабочую группу по переименованию поступали различные варианты названия: Пальмира, Порто-Франко, Приморск, Святослав, Приморье, Гелиос, Мирополь, Портополий, Саус Парк, Добромир, Скифов, Портомаре, Миринск, Бермория, Иллис, Солнцеморск, Бугаз, Буговоморск, Ильинск, Иллячевск, Черноморск.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області виніс вирок жителю села Матроска за встановлення червоного прапора на велосипеді.  Вирок винесено 10 грудня цього року. Як сказано в документі, чоловік закріпив до заднього колеса свого велосипеда прапор червоного кольору, на якому зображені п'ятикутна червона зірка, серп і молот з написом на російській мові "Отечественная война". Однак, відповідно до положень … читати далi

Систему вантажних перевезень із використанням прямого міжнародного поромного сполучення між Україною та Грузією планують суттєво покращити. Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністрів України та Грузії 13 грудня, - повідомляє пресслужба Кабміну. Також у планах урядів - лібералізація залізничних паромних сполучень між портами України та Грузії. "Проєкт, яким займаємося ми, та який буде … читати далi

Реконструкція дорожнього покриття по вулиці Грубніка в селищі Доброслав на Одещині обійдеться бюджету в один мільйон 177 тисяч  гривень. Такі зміни ухвалили депутати селищної ради на позачерговій сесії 12 грудня.  Відповідно до бюджетних змін, 200 тисяч гривень виділено на облаштування плиткою території по вулиці Мічуріна (біля багатоповерхівки), майже 300 тисяч гривень - на капітальний … читати далi

Департамент екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації розірвав угоду з підприємством «Одеський Промбудпроект» щодо початку проєктування розчистки русла річки Великий Куяльник за 3,7 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro. Напередодні, 2 грудня, департамент за результатами тендеру замовив «Одеському Промбудпроекту» розробку техніко-економічного обґрунтування розчистки русла Великого Куяльника з реконструкцією (ліквідацією) частини гідротехнічних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР