В Болградском райсовете коммунистам отказали в создании фракции "КПУ"

27 грудня 2015 р. 02:00

Коммунисты обещают придумать другое название

На сессии Болградского райсовета, состоявшейся 24 декабря, депутаты от партии «Нова держава» не смогли создать фракцию Коммунистической партии Украины. Об этом сообщает издание Рупор Одессы.

Начальник отдела юридического и информационного обеспечения деятельности райсовета Николай Арнаут проинформировал о результатах рассмотрения заявления четырех депутатов от партии «Нова держава» о создании фракции Компартии.

В тему В Болградском райсовете хотят создать фракцию Коммунистической партии

По его словам, зарегистрировать под таким названием ее невозможно, поскольку это противоречит закону «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов и запрета их символики».

Кроме того, Н. Арнаутов отметил, что заявление от депутатов поступило до принятия нового регламента райсовета. Согласно предыдущему регламенту, фракцию могли создать не менее 5 депутатов. По новому регламенту таким правом обладают четыре депутата, от "Новой державы" в райсовет избрано как раз четверо депутатов.

В то же время лидер районной ячейки партии "Нова держава" Борис Кальчев заявил, что его соратники не будут нарушать закон, однако на следующее пленарное заседание сессии депутаты от «Новой державы» готовят заявление о создании фракции с другим названием.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ювенальні прокурори прокуратури Одещини звернулися до суду з апеляційною скаргою на вирок Роздільнянського районного суду щодо вбивці 11-річної мешканки Іванівки Дар'ї Лук'яненко - Миколи Тарасова. Як зазначили в прокуратурі, в апеляції наполягають на довічному ув'язненні. Справа в тому, що 20 січня Роздільнянський районний суд визнав Миколу Тарасова винним та засудив його до … читати далi

Суддя Болградського районного суду Одеської області Алла Кравцова звернулася до Вищої ради правосуддя із скаргою на те, що вона знайшла у матеріалах справи конверт з грошима.  Конверт був не підписаний, а грошей в ньому було 300 доларів США, тож суддя вважає це спробою втручання в її професійну діяльність. Суддя зазначила, що у … читати далi

Сквер планують створити в районі площі Толбухіна, де під час Другої світової війни відбувалися масові вбивства одеситів. Про це повідомляє Центр публічних розслідувань. Сквер-меморіал отримав назву «Проти забуття». Начальниця управління земельних ресурсів Одеської міської ради Інна Кулягіна розповіла, що його площа - близько 30 соток, а підтримку у фінансуванні місто … читати далi

Кількість випадків COVID-19, зареєстрованих в Одеській області з початку пандемії, зросла на 287 за добу та сягнула 79 тисяч 743. Про це повідомили в системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України. Також в регіоні зареєстровано вісім нових летальних випадків інфекції.  В Україні в цілому зареєстровано 5 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР