Мэр Измаила заявил о своей готовности баллотироваться снова

27 травня 2015 р. 03:00

Измаильский городской голова Андрей Абрамченко готовится ко второму сроку каденции

На своей страничке в социальной сети Facebook мэр Измаила Андрей Абрамченко написал о своем стремлении снова баллотироваться на должность городского головы на предстоящих местных выборах.

«Тут меня спросили: а правда, что я не буду баллотироваться в мэры на новую каденцию? - пишет А.Абрамченко. – Буду. Я люблю свой город. Я тут родился и сюда вернулся. У меня есть шанс сделать его лучше. Уже начат не один проект, который надо завершить.

Можно отремонтировать все дороги, сделать все внутридворовые территории, осветить все улицы, отремонтировать все подъезды и крыши, развить сферу досуга. Можно много чего сделать, чтобы город стал комфортнее для измаильчан и чтобы горожане гордились Измаилом. Есть кому работать – команда уже много сделала! И есть главное – доверие горожан. Я горжусь и дорожу им. И буду работать, пока есть силы».

Страничку в социальной сети Facebook Андрей Абрамченко завел не так давно – 19 мая, передает корреспондент «ИзбирКома» Светлана Гудь.

Обложкой для своей страницы в Facebook А.Абрамченко скромно избрал изображение памятника генерал-лейтенанту С.Тучкову, которого сторонники отсчитывания истории Измаила от его времени вхождения в состав Российской империи называют основателем города (Измаил носил название «Тучков» с 1812 г. по 1856 г.).

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР