Медиачистоплотность: Facebook впервые пометил пост как фейковый

01 грудня 2019 р. 18:33

медіа

 

 В Сингапуре правительство посчитало пост оскорбительными обвинениями, и в соцсети вынуждены были отреагировать.

Администрация соцсети Facebook добавила примечание под постом сингапурского новостного сайта States Times Review о том, что в нем указана неправдивая информация. Об этом сообщает ВВС со ссылкой на заявление Facebook.

В компании заявили, что применили ярлык к сообщению, "определенному правительством Сингапура как содержащему ложную информацию", как того требует недавно принятый в стране закон о фейковых новостях.

Сам пост не корректировался, примечание от Facebook было добавлено под оригинальным текстом, и его видно только пользователям соцсетей в Сингапуре.

При этом в компании выразили надежду, что закон не повлияет на свободу слова, а его применение будет "взвешенным и прозрачным". 

Так, сообщение States Times Review содержало информацию об аресте предполагаемого преступника, тогда как правительство заявило, что  никто не был арестован.  В публикации на сайте правительства Сингапура говорится, что сообщение содержало неправдивые утверждения. Власти обратились к администрации соцсети с призывом обозначить эту новость как фейковую, что и сделал Facebook. 

   

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Одеської обласної прокуратури повідомила про припинення незаконної діяльності грального закладу у м. Одеса. Так, учора, 15 січня, прокурори Одеської місцевої прокуратури № 3 спільно зі співробітниками районного відділу поліції провели обшук та встановили, що в приміщенні по вул. Грецька фактично функціонує гральний заклад. Правоохоронці виявили та вилучили 23 системних … читати далi

Вчора, 15 січня 2021 року, відбулося засідання Піклувальної ради, на якому були розглянуті звернення громадян міста Одеси. Результатом засідання стало рішення ради призначити 398 громадянам адресну одноразову матеріальну допомогу на вирішення різних видів соціально-побутових проблем, з яких: надання адресної матеріальної допомоги 4 ветеранам війни, які перебувають у складній життєвій ситуації; надання адресної матеріальної допомоги 144 … читати далi

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Кароліно-Бугазької сільської ТВК. Про це повідомили у пресслужбі комісії. Також в ЦВК зобов'язали не пізніше 18 січня 2021 року сформувати новий склад ТВК та не пізніше ніж на п’ятий день після його сформування визнати голосування, що було заплановано на 7 лютого таким, що не відбулося та призначити дату … читати далi

В Одеській області виявлено 325 випадків COVID-19, зафіксованих минулої доби, 15 січня. Про це повідомили у системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України.  В регіоні за добу 15 січня зафіксовано 11 випадків смерті пацієнтів, яким діагностували коронавірус. За цим показником регіон вибув з трійки лідерів, опинившись на четвертому місці. Найбільша летальність за добу на Дніпропетровщині, там від … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР