В Рені планується створити новий центр дитячої творчості

19 червня 2021 р. 15:07

Рені міська рада сесія

У рекомендованому порядку денному чергової дванадцятої сесії Ренійського міської ради VIII скликання, пленарне засідання якої призначено на 29 червня поточного року, під опублікований проект рішення «Про реорганізацію шляхом злиття комунальних позашкільних навчальних закладів і створенні Центру позашкільної освіти «Перлина» Ренійського міської ради».

Як зазначає кореспондент ІзбірКома, з тексту самого проекту рішення стає зрозумілим, що «реорганізовувати» планується два «позашкільні навчальні заклади»: станцію юних техніків і Ренійський центр дитячої та юнацької творчості.

За результатом їх злиття й буде створено Центр позашкільної освіти «Перлина». Новостворений центр буде знаходитися за адресою: м Рені, вул. 28 Червня, будинок 141. За цією ж самою адресою в даний час знаходиться Ренійський центр дитячої та юнацької творчості.

Процес приєднання Станцій юних техніків до Центрів дитячої та юнацької творчості в Одеській області йде вже давно. На сьогоднішній день з усіх міст і селищ міського типу, що були до проведення адміністративно - територіальної реформи районними центрами, Станції юних техніків, як самостійна юридична особа, збереглися тільки в Рені та Ізмаїлі.

Центр дитячої та юнацької творчості (на той момент Палац піонерів) почав свою роботу в Рені в 27 травня 1952 році.  Станція юних техніків була створена в місті Рені 30 листопада 1968 року.

У 80-ті - 90-ті роки минулого століття в СЮТ займалося до 1 тисяча 162 дітей, в ній викладало 32 педагога. Станція мала свої філії в селах Ренійського району. Тоді, крім інших, працювали гурток картингістів, мотоциклетний гурток, кінокружок, учні якого знімали документальні фільми. Станом на 2018 рік у цю установу позашкільної освіти відвідували 332 дитини, з якими працювали 11 педагогів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР