В Одесі обговорять інструменти безпеки для громад

16 грудня 2018 р. 11:42

19 грудня (середа), в м. Одесі, з 11.00 до 12.30, в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Грушевського (перший поверх), за адресою вулиця Троїцька, буд 49/51, відбудеться дискусія у форматі «круглого столу» на тему: «Як зробити громаду більш безпечною?».
 

Захід проводиться Одеською обласною організацією Комітету виборців України спільно з Одеською обласною бібліотекою ім. Грушевського, з метою привернення уваги та обговорення проблем забезпечення безпеки в громаді як спільної участі та відповідальності поліції, місцевої влади та мешканців, а також презентації результатів розбудови безпечної громади в місті Татарбунари та Татарбунарському районі Одеської області. 

Участь у роботі «круглого столу» візьмуть представники поліції, органів місцевого самоврядування та державної влади, громадські активісти, експерти, правники, журналісти.

Програма круглого столу складається з двох основних блоків та додаткового заходу:

1. Презентація та обговорення досвіду розбудови безпечної громади в м. Татарбунари та Татарбунарському районі Одеської області. Представники місцевої поліції та громадські активісти розкажуть про створення та діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари; впровадження підходу «безпекового паспорту громади» як універсального інструменту для оперативних та стратегічних рішень; розробку безпекової концепції для громади; ініціативи взаємодії поліції з мешканцями («доступний дільничний», «кава з поліцейським»); впровадження інклюзивного підходу в роботі з суб’єктами пробації та ромською спільнотою міста; започаткування «Курсів самооборони для жінок».

2. Презентація та обговорення іншого досвіду розбудови безпечної громади та взаємодії поліції з місцевими мешканцями. Запрошені експерти, представники поліції та органів державної влади поділяться своїм досвідом в сфері взаємодії поліції та громади; вивчення безпекових проблем в громаді; ідентифікації та подолання конфліктів в громадах; захисту та представництва прав вразливих категорій та інших ініціатив, які сприяють підвищенню безпеки в громаді. 

По закінченню обговорення учасники матимуть змогу переглянути два документальні фільми з програми XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA: 

Фільм «Вихідний» (Україна, 2017, 16 хв.) розповідає про пошук ідентичності та можливість порозуміння між людьми, які, хоч і живуть на сусідніх вулицях, проте стають все далі й далі одне від одного... «Вихідний» – це фільм про пошук ідентичності на тлі нової війни й тектонічних змін у країні і, як наслідок, у свідомості людей. 

Фільм «Дорослі» (Чилі, 2017, 82 хв.) розповідає історію про Аніту, Ріту, Рікардо та Андреса, які уже 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна. Попри те, що їх навчають, як стати «відповідальними дорослими», усі четверо залишаються залежними від інших, які приймають за них рішення. 

До участі в заході запрошуються всі зацікавлені ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтеся: Ігор Бринош, (048) 716-40-18, 716-46-83, odesakvu@gmail.com   

Захід проводиться Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» спільно з Одеською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Грушевського, в рамках діяльності Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари та проведення в Одеській області XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.  

Прес-служба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України»
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Малиновский районный суд города Одессы отклонил иск, о запрете партии «Миколаївці» использовать такое название, не согласившись, что это нарушение авторских прав.  Как следует из определения суда, истец настаивал, что у него есть зарегистрированное интеллектуальное право на знак для товаров и услуг с похожим названием – «Партія миколаївців». Поэтому истец просил суд … читати далi

Коммунальное предприятие «Горзелентрест» объявило тендер для выбора поставщика саженцев можжевельника казацкого в природном грунте. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 4 миллиона 150 тысяч гривень должен состояться 9 октября. Всего предполагается посадить 4,8 тысяч саженцев.  Можжевельник казацкий или можжевельник казачий - низкорослый … читати далi

Хозяйственный суд Одесской области перенес подготовительное заседание по делу о взыскании с владельца затонувшего танкера Delfi убытков на 2 миллиона 355,7 тысяч гривень. Суд перенесли, так как за несколько дней до заседания выяснилось, что Администрация морпортов Украины (АМПУ) подала апелляцию на решение Хозсуда о частичном аресте Delfi, сообщает Odessa.online.   Дело передали … читати далi

Аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні та визначили, що не всі з них «дожили» до вересня. За даними аналітиків, з тих компаній, які є зараз активними, тобто не перебувають у процесі припинення, найбільша кількість зареєстрована в Києві — 732 юрособи. З великим відривом як від … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР