В Одесі обговорять інструменти безпеки для громад

16 грудня 2018 р. 11:42

19 грудня (середа), в м. Одесі, з 11.00 до 12.30, в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Грушевського (перший поверх), за адресою вулиця Троїцька, буд 49/51, відбудеться дискусія у форматі «круглого столу» на тему: «Як зробити громаду більш безпечною?».
 

Захід проводиться Одеською обласною організацією Комітету виборців України спільно з Одеською обласною бібліотекою ім. Грушевського, з метою привернення уваги та обговорення проблем забезпечення безпеки в громаді як спільної участі та відповідальності поліції, місцевої влади та мешканців, а також презентації результатів розбудови безпечної громади в місті Татарбунари та Татарбунарському районі Одеської області. 

Участь у роботі «круглого столу» візьмуть представники поліції, органів місцевого самоврядування та державної влади, громадські активісти, експерти, правники, журналісти.

Програма круглого столу складається з двох основних блоків та додаткового заходу:

1. Презентація та обговорення досвіду розбудови безпечної громади в м. Татарбунари та Татарбунарському районі Одеської області. Представники місцевої поліції та громадські активісти розкажуть про створення та діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари; впровадження підходу «безпекового паспорту громади» як універсального інструменту для оперативних та стратегічних рішень; розробку безпекової концепції для громади; ініціативи взаємодії поліції з мешканцями («доступний дільничний», «кава з поліцейським»); впровадження інклюзивного підходу в роботі з суб’єктами пробації та ромською спільнотою міста; започаткування «Курсів самооборони для жінок».

2. Презентація та обговорення іншого досвіду розбудови безпечної громади та взаємодії поліції з місцевими мешканцями. Запрошені експерти, представники поліції та органів державної влади поділяться своїм досвідом в сфері взаємодії поліції та громади; вивчення безпекових проблем в громаді; ідентифікації та подолання конфліктів в громадах; захисту та представництва прав вразливих категорій та інших ініціатив, які сприяють підвищенню безпеки в громаді. 

По закінченню обговорення учасники матимуть змогу переглянути два документальні фільми з програми XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA: 

Фільм «Вихідний» (Україна, 2017, 16 хв.) розповідає про пошук ідентичності та можливість порозуміння між людьми, які, хоч і живуть на сусідніх вулицях, проте стають все далі й далі одне від одного... «Вихідний» – це фільм про пошук ідентичності на тлі нової війни й тектонічних змін у країні і, як наслідок, у свідомості людей. 

Фільм «Дорослі» (Чилі, 2017, 82 хв.) розповідає історію про Аніту, Ріту, Рікардо та Андреса, які уже 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна. Попри те, що їх навчають, як стати «відповідальними дорослими», усі четверо залишаються залежними від інших, які приймають за них рішення. 

До участі в заході запрошуються всі зацікавлені ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтеся: Ігор Бринош, (048) 716-40-18, 716-46-83, odesakvu@gmail.com   

Захід проводиться Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» спільно з Одеською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Грушевського, в рамках діяльності Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари та проведення в Одеській області XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.  

Прес-служба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України»
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Министерство инфраструктуры Украины намерено содействовать правоохранителям в расследовании деятельности уволенного директора порта «Южный» в Одесской области Анатолия Яблуновского. Об этом сообщили в пресс-службе Министерства. Там также напомнили, что 4 ноября Анатолия Яблуновского уволили с должности исполняющего обязанности директора ГП «Морской торговый порт «Южный». «Любые попытки нарушить действующее законодательство, парализовать работу … читати далi

Два родильных дома в Одессе объявили тендеры для поиска компаний, которые ближайшие четыре года будут обеспечивать питание для пациенток. Соответствующая информация содержится в системе электронных закупок Prozorro. В частности роддом №1 заплатит 20 миллионов за 146 тысяч комплектов питания, а роддом №7 — за 147,4 тысяч. Оба аукциона состоятся 21 … читати далi

Первое заседание Комиссии по вопросам общественного бюджета Одессы-2020, на котором поддержали 32 из 49 предложенных проектов, состоялось вчера 13 ноября в здании муниципалитета. Большинство поддержанных проектов касаются благоустройства территории города: создания новых или возрождения старых скверов строительства детских площадок, однако есть и проекты направленные на туристов. Например, «Маршрут одесских котов». … читати далi

Сотрудники Национального антикоррупционного бюро Украины остановили автомобиль сына народного депутата Антона Киссе - Максима и досмотрели его. Информацию об этом подтвердил сам Максим Киссе на своей странице в Facebook. При этом он уточнил, что его не задерживали и отпустили сразу, как только он «предоставил им все, что им требовалось». Антон … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР