Труханов создал оргкомитет по подготовке ко Дню города

20 липня 2018 р. 13:48

Одесский городской голова подписал распоряжение о создании организационного комитета по координации проведения мероприятий по празднованию Дня города Одесса в 2018 году.

В состав оргкомитета вишли Анатолий Орловский, первый заместитель городского головы, Олег Брындак, советник городского головы и депутат горсовета, Павел Вугельман, заместитель городского головы и Елена Онищенко, управляющая делами исполнительного комитета Одесского городского совета. Секретарем оргкомитета стала директор департамента культуры и туризма Одесского городского совета Татьяна Маркова.

В творческой группе, которая займется оформлением мероприятия и организационными вопросами, состоят Олег Каминкер, депутат Одесского горсовета, и Елена Орлова, президент фонда "Holidays".

Отметим, в прошлом году праздник завершился концертом «Океана Эльзы» и салютом. А в 2016 году мероприятие посетил Дзидзьо, украинский артист и музыкант.

Напомним, в этом году 2 сентября город отпразднует 224-летие, согласно версии, которой придерживаются власти города. Впрочем, по мнению ряда историков, город имеет намного более богатую историю, поскольку этот населенный пункт упоминается в польских хрониках более чем 600-летней давности.

Также напомним, в 2016 году празднование Дня города обошлось одесскому бюджету в полмиллиона гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національна служба здоров’я призупинила оплати 77 лікарням України через те, що вони не виконали вимоги щодо доступності будівель для людей з інвалідністю.  Як повідомили в НСЗУ, станом на 4 серпня надавачі медичних послуг Одеської області, з якими укладено договори за напрямом "Первинна медична допомога", надали документи про доступність, тому їм відновлена оплата.  … читати далi

Фахівці Інституту національної пам'яті, археологи, волонтери, громадські організації, що спеціалізуються на пошукових роботах на місці поховання жертв політичних репресій 1938-1941 років, знайшли на 6-му кілометрі Овідіопольської дороги перші рештки загиблих. Про це повідомив археолог Олександр Бабич. За його словами, наразі техніка знімає верхній шар будівельного сміття. За даними археологів видно, що … читати далi

Наразі в Одесі проживають 14 ветеранів війни, які безпосередню брали участь в обороні і визволенні нашого міста від нацистських окупантів. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету. З метою підтримки ветеранів війни-учасників оборони та визволення міста Одеси міською програмою передбачена щомісячна виплата стипендії міського голови у розмірі по 2 тисячі гривень. … читати далi

У дописі в мережі Facebook Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський розповів про плани відкриття в місті спрощеного пункту пропуску.  Днями мер Кілії відвідав румунське місто Кілія-Веке, яке розташоване по той бік Дунаю. Договір про співробітництво між містами найближчим часом буде укладений, підкреслив Вячеслав Чернявський, і сторони розпочнуть підготовку документів для відкриття … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР