24 травня 2022 р. 18:56
Одеські ЗМІ у квітні: пошук нових джерел інформації та фінансування
З початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року на одеські ЗМІ впав значний тягар з інформаційного висвітлення подій в регіоні. … читати далi
(ФОТО: Національна поліція)
Власник будинку водному з населених пунктів Роздільнянського району Одеської області відкрив вогонь по групі співробітників Служби безпеки України, бійців національної гвардії та поліцейських, які проводили контрдиверсійні бойові заходи по виявленню осіб, пов’язаних з криміналітетом та «російським миром».
Як повідомляють в пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області, 73-річний чоловік почав стріляти в правоохоронців з гладкоствольної рушниці щойно побачив наближення їх до двору та поранив одного з поліцейських.
В ході затримання зловмисника поранення отримала його дружина. Жінка до прибуття «швидкої» померла від крововтрати, поліцейського доправили до лікарні і прооперували, він потребує значного переливання крові.
Про подію проінформовано Державне бюро розслідувань. Вирішується питання про її правову кваліфікацію.
Нагадаємо, Патрульні поліцейські Одеси затримали 11 травня в Київському районі міста чоловіка, який фотографував місце куди днями влучила російська ракета.
Раніше Патрульні поліцейські та військові затримали в Одесі двох підозрілих чоловіків, які знімали об'єкти інфраструктури та позиції бійців Збройних сил України.
Правоохоронці затримали в Одесі під час подовженої комендантської години, 9 травня, декількох порушників – ймовірних диверсантів і коригувальників вогню.
Більше про російське вторгнення у хроніці ІзбірКома.
Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!
Міністерство оборони російської федерації продовжує розповсюджувати недостовірну інформацію про розміщення озброєння та військової техніки в школах Одеси. Про це повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. За її словами, окрім школи №40, яка раніше вже опинялася в зведеннях міністерства, тепер згадують школи №14 та №71. "Там … читати далi
Протиправну діяльність фігуранта викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та слідчі Одеського районного управління поліції №1. Як встановили поліцейські, організував "трансфер" для чоловіків, яким заборонено перетин державного кордону під час дії воєнного стану, місцевий мешканець. Останній займався виготовленням документів, які надавали особам можливість виїхати за кордон. Вартість такої … читати далi
Служба безпеки України повідомила про підозру черговому колаборанту, який поширював матеріали на шкоду інтересам України. Мешканець смт Чорноморське відкрито проводив проросійську пропаганду у соціальних мережах. Як повідомили в СБУ, встановлено, що протягом кількох місяців, у тому числі під час війни, колаборант активно поширював антиукраїнські пропагандистські матеріали та свідомо пропагував ідеї … читати далi
Відділи державної реєстрації актів цивільного стану в Одеській області за три місяці з початку повномасштабного вторгнення російської федерації зареєстрували 3 тисячі 861 шлюб. Про це повідомили в Міністерстві юстиції України. Таким чином Одещина опинилася на другому місці за кількістю укладених шлюбів з початку війни. Більше уклали тільки на Дніпропетровщині - … читати далi
Суспільство готове підтримувати вільні ЗМІ. Доведемо це!
Видання - суспільно-політична газета “ІзбірКом”
Платіжна система - спеціальний web-інтерфейс, фінансовий посередник, який допомагає приймати платежі і переводити гроші, отримані від Користувача, Виданню. Діє на підставі ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».
Пожертвування - перерахування Виданню грошових коштів з метою її фінансової або іншої підтримки в будь-якому розмірі - на розсуд Користувача.
Користувач - фізична особа, яка є фактичним користувачем сайту та / або його окремих матеріалів, дієздатна і досягла 18 років.
Правила - дані Правила оплати (здійснення добровільних безповоротних платежів на користь Видання).