Справу про розкрадання коштів під час ремонту стадіону одеської школи спрямували в суд

26 жовтня 2021 р. 16:22

Одеса прокуратура

Прокурори Київської окружної прокуратури Одеси скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора будівельної організації, обвинуваченого у службовому підробленні та привласненні бюджетних коштів.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. 

Встановлено, що керівник підприємства-підрядника привласнив бюджетні кошти під час капітального ремонту стадіону загальноосвітньої школи у Київському районі Одеси.

За договором підряду в освітньому закладі будівельники повинні були відремонтувати стадіон шляхом улаштування універсального поля для спортивних ігор, волейбольного майданчика, поля для гандболу, бігових, пішохідних доріжок та трибуни для користування учнів школи.

Так, обвинувачений вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів фактично виконаних робіт та їх вартості і підписав їх.

Зокрема, підрядник завищив обсяг будівельних робіт під час влаштування підстилаючих та вирівнюючих шарів із щебеню та з піску, а також улаштування основ та покриття з піщано-гравійних сумішей, монтажу трибун та інше. Аналогічно директор будівельної організації завищив в документації кількість використаних матеріалів, таких як бетон, асфальтобетон, труби, з’єднувальна стрічка, клей двокомпонентний тощо.   

Крім того, до вказаного злочину виявилась причетною посадова особа управління капітального будівництва Одеської міської ради, стосовно якої також скеровано до суду обвинувальний акт за фактом службової недбалості.

За версією слідства, посадовиця не перевірила належним чином достовірність наданих їй на підпис директором підприємства-підрядника актів приймання виконаних будівельних робіт, а саме відповідність обсягів та якості виконаних будівельно-монтажних робіт проектно-кошторисній, первинно-звітній документації з капітального ремонту стадіону загальноосвітньої школи.

Внаслідок таких протиправних дій службових осіб державі завдано понад 900 тисяч гривень шкоди.

В ході досудового розслідування прокуратурою пред’явлений позов про відшкодування завданих кримінальним правопорушенням збитків.

Нагадаємо, прокурори Київської окружної прокуратури Одеси скерували до суду обвинувальні акти стосовно директора підрядної компанії та інженера технічного нагляду за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів.

З’ясовано, що інженер та підрядник, за попередньою змовою,  привласнили бюджетні кошти під час виконання будівельних робіт з капітального ремонту аварійних ділянок покрівлі школи інтернату, в якій  навчаються діти з вадами слуху.

Прокурори Суворовської окружної прокуратури Одеси скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника приватного підприємства за фактом порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання отруєнням і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили поширення цих захворювань. 

Офісом генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керуючого санацією Державної судноплавної компанії «Чорноморське морське пароплавство» за фактом зловживання повноваженнями.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР