Одеситу дали три роки умовно за бажання розділити Україну між Польщею, Румунією, Угорщиною та РФ

10 червня 2021 р. 09:48

поліція суд

Біляївський районний суд Одеської області визнав одесита винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та засудив його на три роки ув'язнення із конфіскацією майна, проте замінив реальний термін ув'язнення іспитовим також на три роки.

Як зазначається у вироку суду, авторизувавшись у соціальній інтернет-мережі Facebook, розмістив на так званій «Стіні» (публічній дошці оголошень, вільно доступній необмеженому колу користувачів) створеної ним сторінки публікацію, яка містить зображення карти України, центральна частина якої замальована у кольори прапору Російської Федерації, а північно-західна частина країни, поділена на 3 частини: «Западные регионы», біла стрілка вказує напрямок до Польщі; «Закарпатье» - біла стрілка вказує напрямок до Угорщини; «Буковина» - біла стрілка вказує напрямок до Румунії з написом і текстом такого змісту: «Западенцы хотите на запад? Все просто! Проведите выборы присоединение: Закарпатье - к Венгрии, Черновицкой области к Румынии, западных областей к Польше. Берите ситуацию в свои руки и не ждите, что за вас кто-то будет ваши проблемы».

Публікація була доступна для загального ознайомлення всіх користувачів мережі інтернет.

Згідно з матеріалами кримінального провадження, у діях відповідача міститься заклик до мешканців Західної України брати на себе ініціативу, відповідальність, провести вибори-приєднання окремих областей України до сусідніх країн, який є закликом до зміни меж території України.

Нагадаємо, Приморський районний суд Одеси дозволив Службі безпеки України здійснення спеціального досудового розслідування щодо засновника та голови політичної партії «Родина» Ігоря Маркова, який переховується в Російській Федерації.

Ще у 2018 році прокуратура Одеської області спільно з Управлінням Служби безпеки в області направили письмове повідомлення про підозру колишньому народному депутату України Ігорю Маркову в скоєнні ряду злочинів проти основ національної безпеки та громадського порядку, а також через побиття учасників мітингу в Одесі 2 вересня 2007 року. Пізніше Ігор Марков був затриманий в Італії. Але Італійська влада відмовилися екстрадувати в Україну.

Антиукраїнську діяльність двох сепаратистських інтернет-агітаторів блокували кіберфахівці Служби безпеки України у Полтаві та Одесі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР