Навчальному закладу у Болградському районі повернули 50 гектарів землі

17 вересня 2021 р. 15:53

Одеса поліція прокуратура

За втручання прокурорів Болградської окружної прокуратури Веселокутському закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Теплицької сільради повернуто земельну ділянку загальною площею 50 га вартістю понад 1,5 мільйони гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. 

З’ясовано, що між Веселокутським ЗЗСО та суб’єктом підприємницької діяльності було укладено договір про спільну співпрацю строком на 7 років. Згідно з договором підприємство мало можливість на власний розсуд володіти і розпоряджатися вирощеною продукцією на земельній ділянці, також здійснювати збір та складування на власному току зібраного врожаю та його реалізацію.

Тобто землі освітнього закладу використовувались підприємством для здійснення товарно-сільськогосподарського виробництва.

Земельна ділянка керівництвом школи насамперед надавалась суб’єкту підприємницької діяльності з метою забезпечення необхідних умов для проведення навчальної роботи учнів, опанування модулями з трудового навчання, проведення навчальної практики, а також допрофільної та допрофесійної підготовки учнів навчального закладу, виконання навчальних планів та програм з біології, технологій на основі високої культури землеробства, застосування досягнень науки передової практики сільськогосподарського виробництва.

Однак учні таку практику не проходили.

Таким чином, договір про спільну співпрацю, укладений між Веселокутським ЗЗСО та підприємством, є удаваним правочином, а його зміст суперечив вимогам чинного законодавства та не був спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним.

Нагадаємо, Одеський міський голова Геннадій Труханов доручив підлеглим стежити за територіями санаторіїв Чувиріна на Французькому бульварі та "Чорне море" на 14 станції Великого Фонтану.

Також Геннадій Труханов планує зустрітися із командуванням військових через відмову передати місту ділянку землі, розташовану навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській.

Одеський міський голова доручив Департаменту земельних ресурсів Одеської міської ради провести інвентаризацію земель міста, під час якої будуть визначені межі земельних ділянок та їх правовий статус.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Співробітники Служби безпеки викрили на Херсонщині чергових поплічників ворога. Після взяття міста російськими військами, вони добровільно вступили до створеного окупантами "главного управления мвд Херсонской области". Про це повідомляє пресслужба СБУ. Одна з них очолила кадровий підрозділ псевдооргану й розгорнула щироку агітаційну кампанію щодо залучення місцевих жителів до співпраці з агресором. Після … читати далi

З 1 жовтня по 5 грудня Служба автодоріг (САД) у Миколаївській області підписала 12 договорів на експлуатаційне утримання доріг на загальну суму 634,9 млн грн. Ще 94,1 млн грн підрядникам виплатить "Агенція місцевих доріг" Миколаївської ОВА. Усі контракти укладені без конкурсу та залучення електронної системи, в ProZorro наявні лише звіти … читати далi

Під час обшуку Успенського собору в Херсоні, що належить до рпц, правоохоронці знайшли колекцію ікон, яка була викрадена окупантами з будинку почесного консула Литовської Республіки. Про це повідомляє пресслужба СБУ. Фото: СБУ При подальшому обшуку церковних приміщень були знайдені перепустки, виписані на ім’я "федерального советника военно-гражданской администрации рф", а також російські паспорти … читати далi

Значні руйнування мереж у більшості мікрорайонів Херсона вкрай ускладнюють роботи з відновлення системи. Проте наразі вже 60% абонентів міста  отримують теплопостачання від місцевої ТЕЦ. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України". Попри обстріли та постійні перебої з електроенергією, фахівці титанічними зусиллями повертають тепло в деокупований Херсон. Усі вони щоденно ризикують власним … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР