Прокуратура через суд намагається повернути державі нерухомість на території Білгород-Дністровського порту

Прокуратура Одещини звернулася до Господарського суду Одеської області з позовом, в якому вимагає повернути державі нерухоме майно площею майже 6 тис. кв. м.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

Як пояснюють у прокуратурі, майно, про яке йдеться у позовній заяві, розташоване на території Білгород-Дністровського морського порту. Воно оцінюється у 20 млн грн. 

Також прокуратура вимагає розірвати договір оренди та стягнути заборгованість з орендної плати.

"З’ясовано, що згідно з актом приймання-передачі державного нерухомого майна підприємству передано в строкове платне користування майже 6 тис м кв об’єктів, розташованих на території Білгород-Дністровського морського торговельного порту, призначених для виконання вантажно-розвантажувальних робіт", - зазначили у пресслужбі.

Прокуратура мотивує свій позов тим, що підприємство порушило договірні зобов’язання щодо сплати коштів за користування нерухомим майном, що належить державі. Внаслідок таких порушень підприємство заборгувало державі понад 1 млн грн орендної плати.

Зазначене завдає шкоди економічним інтересам держави у вигляді ненадходження коштів до Державного бюджету, що характеризує неефективне використання об’єктів державної власності, резюмували у прокуратурі.

Нагадаємо, також прокуратура Одещини звернулась до Господарського суду Одеської області з позовом про стягнення понад 15 мільйонів гривень заборгованості з орендної плати за користування державним майном. Йдеться по нерухомість, розташовану на території Чорноморського морського порту.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В місті Татарбунари Одеської області 13 серпня відкрили «зелену кімнату» для нетравматичної роботи з неповнолітніми. Такий простір створений на базі Координаційного офісу безпеки спільно з міською владою з фокусом на широке використання не лише поліцією, але і судами, органами пробації, адвокатами, соціальними службами, психологами та іншими фахівцями. Як повідомила пресслужба … читати далi

Управление дорожного хозяйства Одесского городского совета объявило тендер для выбора компании, которой заплатят за капитальный ремонт твердого покрытия Алексеевского сквера. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Площадь покрытия, подлежащего капитальному ремонту, составляет 9 тысяч 297 квадратных метров.  Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 37 миллионов 282,6 тысячи гривень состоится 2 … читати далi

Долги потребителей Одессы за воду по состоянию на 13 августа выросли и сумма долга превысила 246 миллионов гривень при том, что только 20% потребителей оплатили счета.  Об этом сообщили в пресс-службе «Инфоксводоканала». При этом с учетом летнего сезона, полива и карантинных мероприятий потребление воды, а соответственно и затраты водоканала возросли на треть. … читати далi

Государственная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций изменила уровни эпидемиологической опасности в Украине и включила Одессу в «желтую» зону карантина.  Кроме того, как сообщает Министерство здравоохранения, в «желтой» зоне также оказались Белгород-Днестровский, Измаил и Теплодар, Ананьевский, Арцизский, Березовский, Беляевский, Белгородской, Лиманский, Овидиопольский и Савранский районы. Николаевский и Саратский районы попали … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР