Одесский судья заявил, что за ним следят «автомайдановцы»

18 грудня 2020 р. 09:46

суд

Председатель Приморского районного суда Одесской области Сергей Кичмаренко обратился в Высший совет правосудия с сообщением о вмешательстве в деятельность судьи.

В своем сообщении он заявил, что 13 декабря обнаружил слежку за собой. 

Преследователи «вели» Сергея Кичмаренко до его дома, а после начали сбор информации о доме с помощью квадрокоптера. 

Сергей Кичмаренко заявил, что данный дом находится в его собственности и задекларирован должным образом. Что касается преследователей, то судья уверен, что все дело в его работе. 

По номерам машины преследователей он выяснил, что она принадлежит члену правления общественной организации «Автомайдан». Одесское отделение этой организации возглавляет на сегодня Виталий Устименко, а 7 декабря Приморский районный суд Одессы приговорил двух обвиняемых в нападении на лидера одесской ячейки «Автомайдана» Виталия Устименко к четырем годам лишения поле, но освободил от отбывания наказания с испытательным сроком в два года.

Судьи посчитали, что напав на Виталия Устименко и нанеся ему несколько ударов ножом, обвиняемые не пытались его убить, а просто хулиганили. 

Напомним, ранее председатель Белгород-Днестровского горрайонного суда Одесской области Александр Боярский обратился в Высший совет правосудия с жалобой на правоохранителей, которые якобы установили в кабинете судьи прослушивающее устройство.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР