Одесский судья заявил, что за ним следят «автомайдановцы»

18 грудня 2020 р. 09:46

суд

Председатель Приморского районного суда Одесской области Сергей Кичмаренко обратился в Высший совет правосудия с сообщением о вмешательстве в деятельность судьи.

В своем сообщении он заявил, что 13 декабря обнаружил слежку за собой. 

Преследователи «вели» Сергея Кичмаренко до его дома, а после начали сбор информации о доме с помощью квадрокоптера. 

Сергей Кичмаренко заявил, что данный дом находится в его собственности и задекларирован должным образом. Что касается преследователей, то судья уверен, что все дело в его работе. 

По номерам машины преследователей он выяснил, что она принадлежит члену правления общественной организации «Автомайдан». Одесское отделение этой организации возглавляет на сегодня Виталий Устименко, а 7 декабря Приморский районный суд Одессы приговорил двух обвиняемых в нападении на лидера одесской ячейки «Автомайдана» Виталия Устименко к четырем годам лишения поле, но освободил от отбывания наказания с испытательным сроком в два года.

Судьи посчитали, что напав на Виталия Устименко и нанеся ему несколько ударов ножом, обвиняемые не пытались его убить, а просто хулиганили. 

Напомним, ранее председатель Белгород-Днестровского горрайонного суда Одесской области Александр Боярский обратился в Высший совет правосудия с жалобой на правоохранителей, которые якобы установили в кабинете судьи прослушивающее устройство.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР