Одесский суд отправил участницу «схем Курченко» под круглосуточный домашний арест

20 травня 2020 р. 22:10

суд

Киевский райсуд Одессы избрал меру пресечения подозреваемой в махинациях с нефтепродуктами, которые больше известны как «схемы Курченко».

Как сообщили в пресс-службе суда, по версии следствия, женщина, будучи директором предприятия-нерезидента, зарегистрированного в Республике Панама, заключала договоры хранения ввезенных на территорию Украины нефтепродуктов. 

Указанные нефтепродукты хранились на подконтрольных фиктивным предприятиям-резидентам таможенных складах. После ввоза указанных нефтепродуктов подозреваемая заключила контракт об их продаже, хотя, по документам, осуществлялось их фиктивный вывоз за пределы территории Украины.

Кроме этого, подозреваемая, как директор компании-нерезидента, составляла и подписывала официальные документы, в которых отмечала сведения о нефтепродуктах, ввозимых на территорию Украины, а также отмечала заведомо ложные сведения об их отгрузке.

В результате указанных действий государству были причинены убытки в виде неуплаты таможенных платежей на сумму более 1 миллиарда гривень.

Таким образом, рассмотрев ходатайство правоохранителей, следственный судья избрал подозреваемой меру пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста.

В мае 2018 года бывшего генерального директора ОАО «Одесский нефтеперерабатывающий завод» объявили в международный розыск Interpol. 

В феврале того же года Киевский районный суд Одессы применил специальную конфискацию в пользу государства имущественного комплекса терминала «Лагуна-Рени». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я за минулу добу на території Одеської області підтвердив COVID-19 методом тестування полімеразної ланцюгової реакції в 288 осіб.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації.  Окрім того, зафіксовано ще два летальних випадки в регіоні і обидва в Одесі. Таким чином в регіоні зареєстровано вже 167 летальних … читати далi

Такого висновку дійшли експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» за результатами моніторингу звітних кампаній депутатів протягом 2016-2019 років. Моніторинг здійснювався за даними, оприлюдненими на Депутатському порталі, відповідями, наданими Одеською міською радою на запити про доступ до публічної інформації, аналізом соціальних мереж, опитуванням депутатів та їх помічників, а також інформацією, … читати далi

Комунальна установа «Автопідприємство обласної ради» оголосило тендер для обрання постачальника автобуса для перевезення 10 і більше осіб. Про це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбудеться 12 жовтня, а очікувана вартість закупівлі - 1,4 мільйони гривень.  Раніше навчальним закладам з шести районів Одеської області 27 серпня передали 12 шкільних автобусів, придбаних на умовах співфінансування … читати далi

Власник кафе в Одесі за нехтування правилами карантину змушений буде виплатити штраф на користь держави у розмірі сімнадцяти тисяч гривень. Як йдеться в постанові суду, власник та директор кафе працював без маски.  Також йому доведеться сплатити 420 гривень судового збору.  Раніше Суворовський райсуд Одеси притягнув до адміністративної відповідальності за роботу під час карантину бармена одного з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР