Одесский суд отправил участницу «схем Курченко» под круглосуточный домашний арест

20 травня 2020 р. 22:10

суд

Киевский райсуд Одессы избрал меру пресечения подозреваемой в махинациях с нефтепродуктами, которые больше известны как «схемы Курченко».

Как сообщили в пресс-службе суда, по версии следствия, женщина, будучи директором предприятия-нерезидента, зарегистрированного в Республике Панама, заключала договоры хранения ввезенных на территорию Украины нефтепродуктов. 

Указанные нефтепродукты хранились на подконтрольных фиктивным предприятиям-резидентам таможенных складах. После ввоза указанных нефтепродуктов подозреваемая заключила контракт об их продаже, хотя, по документам, осуществлялось их фиктивный вывоз за пределы территории Украины.

Кроме этого, подозреваемая, как директор компании-нерезидента, составляла и подписывала официальные документы, в которых отмечала сведения о нефтепродуктах, ввозимых на территорию Украины, а также отмечала заведомо ложные сведения об их отгрузке.

В результате указанных действий государству были причинены убытки в виде неуплаты таможенных платежей на сумму более 1 миллиарда гривень.

Таким образом, рассмотрев ходатайство правоохранителей, следственный судья избрал подозреваемой меру пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста.

В мае 2018 года бывшего генерального директора ОАО «Одесский нефтеперерабатывающий завод» объявили в международный розыск Interpol. 

В феврале того же года Киевский районный суд Одессы применил специальную конфискацию в пользу государства имущественного комплекса терминала «Лагуна-Рени». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Майже 300 тисячам одеситів можуть заблокувати платіжні картки через борги за воду. Про це повідомила пресслужба філії "Інфоксводоканал". У повідомленні зазначається, що споживачі заборгували «Інфоксводоканалу» за надані послуги чверть мільярда гривень. Незважаючи на зростання споживання води і, відповідно, витрат водоканалу з її підготовки, транспортування, платіжки за поточний місяць оплатила всього половина споживачів. … читати далi

Департамент міського господарства Одеської міськради планує закупити прибиральні машини, які будуть працювати по тротуарам та пішохідному центру. Про це повідомив віцемер Дмитро Жеман. За його словами, в цьому році планується приділити увагу закупівлі техніки і малій механізації: "Одна така прибиральна машина замінює десять, а то й більше двірників і якість прибирання звичайно теж за допомогою механізованих способів виросте. Уже в кінці … читати далi

Підтоплення будинків і придомових територій сталося у декількох населених пунктах на Одещині. Як повідомили у преслужбі ДСНС, рятувальники надають допомогу мешканцям з використанням спеціальної техніки та пожежно-технічного обладнання. Так, в Ізмаїлі рятувальники працювали по вулицям Щепкіна, Михайлівська, Шевченка, проспекті Суворова та провулку Болградський, де відкачано воду з трьох підвальних приміщень будинків та чотирьох приватних домогосподарств. В місті … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України повідомляє про 12 нових випадків COVID-19, зафіксованих в Одеській області за добу 20 червня.  З початку пандемії в регіоні нараховується 140 тис. 357 осіб, що захворіли. Загалом одужали 135 тисяч 429 пацієнтів, за добу 20 червня - 71. Летальних випадків виявлено 2 тис. 961, за останню добу летальних випадків не зафіксовано. Найбільше нових випадків в країні виявлено у м. Києві … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР