В Одесской области суд оправдал подполковника полиции, которого обвиняли во взяточничестве

16 травня 2019 р. 11:34

Раздельнянский районный суд Одесской области оправдал бывшего заместителя начальника Ивановского отделения полиции подполковника Игоря Заверткина, которого обвиняли в получении крупной взятки.

Судья Антонина Ильяшук посчитала, что сторона обвинения «не доказала вне разумных сомнений факт совершения обвиняемым уголовного правонарушения, предусмотренного частью 3 ст. 368 УК Украины», сообщает «Думская».

Подполковнику инкриминировали вымогательство и получение взятки в размере 15 тысяч гривен от гражданина, который демонтировал, чтобы продать на металлолом, трубу системы орошения в поселке городского типа Радостное. Это якобы произошло в ноябре 2017 года.

Суд расценил действия правоохранителей, задержавших полицейского, как провокацию взятки, а доказательства, которые они собрали, признал ненадлежащими. Например, при просвечивании рук задержанного так и не нашли следов спецкраски, которой помечают купюры. Кроме того, судьи установили, что никаких заявлений о несанкционированном демонтаже и краже металлических труб системы орошения в Радостном полиция не получала. 

Отметим, что еще в феврале окружной административный суд удовлетворил иск Игоря Заверткина и отменил приказ об его увольнении, восстановив офицера в должности и взыскав с ГУНП невыплаченную ему зарплату в размере 113 тысяч грн. Облуправление обжаловало это решение в апелляции, но не заплатило судебный сбор, поэтому жалобу отклонили. 24 апреля решение вступило в силу, и подполковник Заверткин был восстановлен в правах.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Заступник голові Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський повідомив розповсюдив інфографіку з якої виходить що на вечір 5 квітня в регіоні налічується вже 27 випадків інфікування.  На свої сторінці в Facebook, де він оприлюднив цю інформацію подробиць заступник голови ОДА не повідомляє.  За його даними 12 захворілих - жінки, а … читати далi

Міські пасажирські автобуси Ізмаїла, що працюють в режимі маршрутного таксі припинять свою роботу з 6 квітня і не будуть працювати до 24 квітня.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ізмаїльский міській голова Андрій Абрамченко.  «Згідно постанови Кабінету міністрів України від 2 квітня «Про внесення змін до постанови КМУ … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області призначила чотири тендери для вибору підрядників, яким заплатять за поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.  Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Загальна очікувана вартість закупівель 788 мільйонів 961 гривень.  Наприклад очікувана вартість завершення поточного ремонту ділянок траси Ізмаїл - Кілія – Вилкове … читати далi

Опалення до квартир одеситів припинять давати з понеділка, 6 квітня у зв'язку з рішенням закінчити опалювальний сезон в цьому році раніше. Про це повідомив голова Департамента міського господарства Дмитро Жеман.  За його словами, до ЖКСів да департаменту надходить багато скарг містян через те, що температура повітря висока, проте квартири продовжують опалювати, через … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР