Прокуратура сообщила о подозрении старшему администратору отеля «Токио-Стар»

11 вересня 2019 р. 13:23

Прокуроры прокуратуры Одесской области сообщили о подозрении старшему администратору отеля «Токио-Стар» в нарушении правил пожарной безопасности, повлекшее гибель людей.

Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Одесской области. 

По данным расследования, с 2009 года женщина работала старшим администратором и, как фактический руководитель отеля, подчинялась владельцам помещения, получала от них указания и отчитывалась о работе учреждения, передавала средства от бизнеса.

Согласно договоренности в ее функциональные обязанности входило решение в том числе вопросов, связанных с пожарной безопасностью заведения.

Следователи выяснили, что деятельность отеля велась с грубым нарушением требований пожарной безопасности.

Во время выезда в начале июля 2019 года на место специалисты ГСЧС составили акт о невозможности проведения проверки в связи с тем, что по информации администрации отеля предприятие прекратило хозяйственную деятельность по указанному адресу.

В этом же месяце в помещении прачечной, фактически обслуживавшей три гостиницы, начали срабатывать автоматы защиты электрооборудования и плавиться розетки.

В августе в помещении отеля произошел пожар, унесший жизни девяти человек.

Напомним, Одесский апелляционный суд оставил в следственном изоляторе владельца сгоревшей гостиницы «Токио Стар» Вадима Черного.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У приміщенні Координаційного офісу безпеки в Татарбунарах 13 серпня презентують «зелену кімнату» для нетравматичної роботи з неповнолітніми. Як повідомляє пресслужба  Одеської обласної організації «Комітету виборців України», презентацію проведуть керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко та Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, за участю правоохоронців, представників суду та інших фахівців, а також активних батьків. … читати далi

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосили в розшук колишнього міністра екології та природокористування Миколу Злочевського. Про це повідомили у в розшукових обліках Міністерства внутрішніх справ України.  Дата оновлення сторінки про розшук посадовця - 10 серпня 2020 року. Місце зникнення - Одеса.   1 липня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи Національного … читати далi

Ухваливши рішення про передачу із власності підпорядкування Центру екстреної медичної допомоги автомобілів «швидкої допомоги» класу «В» та «С»,  районним радам, сільським радам і об'єднаним територіальним громадам депутати Одеської міської ради перевищили свої повноваження.  Про це під час брифінгу повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  За його словами, депутати не мали таких повноважень, … читати далi

Одеський окружний адміністративний суд задовольнив вимоги Державної служби з надзвичайних ситуацій та повністю зупинив  експлуатацію об`єктів Одеського національного медичного університету шляхом їх відключення від джерел електропостачання. Про це йдеться у рішенні суду.  Наразі від електроенергії мають бути відімкненими об'єкти виша, які розташовані за адресами: провулок Валіховський, 2,3,3а, вулиця Мечникова, 2, 32, вулиця Пастера, 2, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР