Подозреваемый в угонах авто пытался дать взятку полицейскому

30 січня 2019 р. 18:10

Прокуроры Одесской местной прокуратуры № 3 направили в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который фигурирует в деле серийных угонщиков авто и взяточничестве.


Об этом сообщили в прокуратуре Одесской области. 

По данным ведомства,уже будучи подозреваемым в угонах мужчина дал взятку следователю полиции за возвращение изъятого имущества.

За деньги, вложенные в документы полицейского на его рабочем столе, подозреваемый планировал вернуть банковские карты и документы, изъятые у него при обыске.

Действия обвиняемого квалифицированы по ч. 3 ст. 369 УК Украины и обвинительный акт в отношении него направлили для проведения судебного разбирательства в Приморский районный суд Одессы.

Санкция статьи предусматривает наказание на срок до восьми лет лишения свободы с конфискацией имущества или без таковой.

Напомним, пограничники Одесского отряда не пропустили в Украину граждан Российской Федерации в пункте пропуска для морского торгового сообщения «Южный». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.  Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме: блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, … читати далi

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР