По делу о растрате 200 миллионов ОПЗ начали исследовать доказательства защиты

10 червня 2019 р. 19:24

ОПЗ прокуратура суд

Судьи Шевченковского районного суда Киева в закрытом судебном заседании 7 июня провели очередное заседание по делу об обвинении первых заместителей председателей правления НАК «Нафтогаз Украины» и ОАО «Одесский припортовый завод» Сергея Переломы и Николая Щурикова в растрате более 200 миллионов гривень.

Об этом сообщили в пресс-службе Специализированной антикоррупционной прокуратуры. 

Во время судебного разбирательства судьи начали исследование документов, предоставленных стороной защиты в качестве доказательств.

Очередное судебное заседание назначено на 8:3019 июня 2019. Сергею Переломе и Николаю Щурикову предъявлено обвинение в совершении растраты имущества ОАО «Одесский припортовый завод» в особо крупных размерах, а именно денежных средств в сумме более 200 млн грн.

По ходатайству стороны защиты судебное разбирательство уголовного производства осуществляется в закрытом судебном заседании.

Напомним, в мае Шевченковский районный суд Киева в ходе закрытого судебного заседания по делу о растрате более 200 миллионов гривень «Одесского припортового завода» закончил исследование документов, предоставленных стороной обвинения в качестве доказательств.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління капітального будівництва Ізмаїльської міської ради оголосило тендер, щоб вибрати підрядника якому заплатять за реконструкцію комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок №17 «Світлячок». Про це йдеться у системі електонних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівель в 33 мільйони 571,7 тисяч гривень відбудеться 5 березня. Компанія-переможець повинна буде закінчити … читати далi

Управління дорожнього господарства Одеської міської ради оголосило тендер щоб вибрати підрядника, якому заплатять за капітальний ремонт покриття перехрестя Овідіопольської дороги та вулиці Центральний аеропорт в Одесі. Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 14 мільйонів 870 тисяч гривень відбудеться 17 березня. Ремонт планується завершити … читати далi

Кабінет міністрів України стверджує, що мешканцям Одеської області перерахували вартість опалення за грудень, що призвело до зниження ціни загалом на 59%.  Про це повідомила пресслужба Кабміну.  Уряд підрахував, що за цим показником Одеська область на першому місці в Україні. На другому місці Тернопільська область - 51%, а на третьому - Рівненська … читати далi

Комунальна установа «Спеціальний монтажно-експлуатаційний підрозділ» проведе тендер для закупівлі фарби білого, жовтого, чорного кольору для дорожньої розмітки, двокомпонентного холодного пластику білого, червоного кольору також для дорожньої розмітки.  Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro. Загалом мають купити 19 тисяч 800 кілограмів двокомпонентного холодного білого пластику для дорожньої розмітки, 9 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР