Не читал документы: прокуроры подозревают в халатности экс-директора Одесской ТЭЦ

26 грудня 2019 р. 10:43

прокуратура

Прокуроры Одесской местной прокуратуры № 4 (Суворовский район) сообщили о подозрении в служебной халатности бывшему председателю правления акционерного общества по теплоснабжению Одессы (Одесская ТЭЦ).

Как сообщили в прокуратуре Одесской области, подозреваемый при отсутствии согласованного финансового плана и без предварительного согласования с органом управления, в течение года заключил от имени предприятия с посторонним юристом 18 договоров о предоставлении правовых услуг.

При этом, руководитель, подписывая документы, не проверил содержание услуг по договорам. Фактически же предоставление таких услуг входит в обязанности работников юридического отдела указанного предприятия.

Таким образом, ненадлежащее исполнение служебных обязанностей руководителем Общества нанесло государству около 5,5 миллионов гривень ущерба.

В ноябре работники Южного офиса Госаудитслужбы заявили, что закончили ревизию финансово-хозяйственной деятельности акционерного общества «Одесская ТЭЦ» 99,9% акций которого принадлежит государству в лице Фонда государственного имущества Украины и обнаружили финансовые нарушения, которые привели к потерям на общую сумму 5 миллионов 700 тысяч гривень.

Кроме того 7 ноября Суворовский районный суд города Одессы направил в Высший антикоррупционный суд уголовное производство по обвинению бывшего ликвидатора Одесской теплоэлектроцентрали Евгения Лахненко в растрате средств.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Реформи, які активно впроваджує «Укрпошта», викликають обурення не лише в газетярів, а й у мешканців невеликих населених пунктів, які багато в чому залежать від підприємства. Як повідомив голова Національнї спілки журналістів України Сергій Томіленко на своїй сторінці в Facebook, днями на Одещині у селі Надежда Саратського району люди зібралися на протест через … читати далi

Громади області завершили 2020 рік із загальним показником виконання річного плану доходів 102%. Про це розповіла радниця з питань муніципальних фінансів та управління Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Олеся Голинська. Лідерами області за доходами загального фонду є Візирська, Таїровська та Авангардівська громади. Найменші результати за цим показником продемонстрували Вилківська, … читати далi

Бюджетна комісія Одеської ради погодила пропозицію Одеської обласної державної адміністрації щодо переліку та софінансування об'єктів будівництва, серед яких розробка науково-проєктної документації з реставрації двох пам'ятників архітектури - Одеської обласної філармонії та Художнього музею.  Про це повідомила на свої сторінці в Facebook заступниця голови цієї комісії, депутатка Ірина Ковалиш.   На виготовлення науково-проєктної … читати далi

Через постійні «мінування» в одеських школах замислилися про посилення заходів безпеки: тут хочуть встановити камери по периметру закладів, а також найняти охоронців з числа «Муніципальної варти». Про це під час засідання комісії з питань законності розповів директор департаменту муніципальної безпеки Віктор Кузнєцов, - інформує Центр публічних розслідувань. Ці заходи обійдуться … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР