Не читал документы: прокуроры подозревают в халатности экс-директора Одесской ТЭЦ

26 грудня 2019 р. 10:43

прокуратура

Прокуроры Одесской местной прокуратуры № 4 (Суворовский район) сообщили о подозрении в служебной халатности бывшему председателю правления акционерного общества по теплоснабжению Одессы (Одесская ТЭЦ).

Как сообщили в прокуратуре Одесской области, подозреваемый при отсутствии согласованного финансового плана и без предварительного согласования с органом управления, в течение года заключил от имени предприятия с посторонним юристом 18 договоров о предоставлении правовых услуг.

При этом, руководитель, подписывая документы, не проверил содержание услуг по договорам. Фактически же предоставление таких услуг входит в обязанности работников юридического отдела указанного предприятия.

Таким образом, ненадлежащее исполнение служебных обязанностей руководителем Общества нанесло государству около 5,5 миллионов гривень ущерба.

В ноябре работники Южного офиса Госаудитслужбы заявили, что закончили ревизию финансово-хозяйственной деятельности акционерного общества «Одесская ТЭЦ» 99,9% акций которого принадлежит государству в лице Фонда государственного имущества Украины и обнаружили финансовые нарушения, которые привели к потерям на общую сумму 5 миллионов 700 тысяч гривень.

Кроме того 7 ноября Суворовский районный суд города Одессы направил в Высший антикоррупционный суд уголовное производство по обвинению бывшего ликвидатора Одесской теплоэлектроцентрали Евгения Лахненко в растрате средств.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області провела тендер для обрання компанії, що зробить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-13 Нечаяне-Очаків в Миколаївській області. Про це йдеться в повідомленні системи електронних закупівель Prozorro.  Закупівлю з очікуваною вартістю закупівлі в 745 мільйонів 94,4 тисячі гривень розділили на шість лотів. У трьох … читати далi

Рятувальники загасили пожежу в церкві села Гетьмановка Савранського району Одеської області що зайнялася через влучання в храм блискавки.  Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України в Одеській області.  Рятувальники проклали рукавну лінію, встановили пожежну трьохколінну драбину та забезпечили подачу води для гасіння вогню на висоті куполу. Вогнеборці пожежу локалізували о … читати далi

Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України встановило, що один із виробників на території санітарно-гігієнічних засобів  з антибактеріальним ефектом на основі спирту для санітарно-гігієнічної обробки рук, поверхонь та приміщень в Одесі з травня 2020 року розміщувало на етикетках продукції відповідні написи “STOPCOVID”, “Знищує 99,9% мікробів”, “Kills germs in 15 seconds”. Як зазначили … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у серпні виявило 82 порушення, які стосуються конфлікту інтересів у посадовців. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. Серед публічних службовців, які вчинили правопорушення: голова обласної державної адміністрації (ОДА), народні депутати, державний секретар міністерства, начальники головних управлінь Державної міграційної служби, Державної податкової служби та … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР