Лидера группы, атаковавшей офис Службы автомобильных дорог в Одесской области, отпустили под обязательство

30 квітня 2019 р. 12:59

поліція прокуратура суд

Малиновский суд Одессы избрал для предпринимателя, блокировавшего с группой сторонников, работу Службы автомобильных дорог 1 апреля меру пресечения в виде личного обязательства.

Как следует из определения суда, «служители Фемиды» посчитали, что следователи не доказали необходимость более жесткой меры пресечения и приняли во внимание, что у подозреваемого пожилые родители и трое детей, которых он содержит. 

По данным следствия, 1 апреля примерно в 11:00 подозреваемый, решив принудить  должностных лиц ГП «Служба автомобильных дорог в Одесской области» к выполнению договорных обязательств, а именно - подписанию актов выполненных работ, прибыл вместе с группой сообщников в офис Службы.

Ворвавшись в кабинет первого заместителя начальника ГП «Служба автомобильных дорог в Одесской области» применяя нецензурную брань и психологическое насилие, громко требовал него подписать документы и передать их в казначейство с целью перевода средств в сумме примерно 100 миллионов гривень на расчетный счет ООО «Полтавабудцентр».

При этом, он стал вплотную к чиновнику, не давая ему двигаться в углу помещения, и громко угрожал лишить его и всех других сотрудников ГП «Служба автомобильных дорог в Одесской области» свободы. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Журналісти видання ІзбірКом увесь день 25 жовтня, від початку процесу голосування до його закінчення, та навіть після закриття виборчих дільниць, даватимуть своїм читачам найоперативнішу та перевірену інформацію про перебіг подій.  Весь день видання буде моніторити ситуацію, оперативно публікувати новини та інформацію від ОПОРИ, а ще на читачів чекатиме онлайн-хроніка, яка оновлюватиметься весь час.  Якщо бачите щось цікаве … читати далi

Прикордонники будуть допомагати поліції в забезпеченні порядку на території п’ятисот населених пунктів прикордонної зони Одеської області.  Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції регіону Олег Бех. За його словами, усього планують залучити 26 груп прикордонників. Також за порядком слідкуватимуть кілька тисяч поліцейських, військовослужбовців НГУ, рятувальників, а також курсантів одеського спеціалізованого вишу. … читати далi

Комунальне підприємство "Міськзелентрест" Одеської міської ради планує придбати 86 тисяч саджанців троянд.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Передбачається, що це будуть троянди чайно-гібридні різних сортів з пропорційною кількістю кольору квітів: жовтий 25%, червоний 25%, білий 25%, оранжевий 25%.  Обов'язкова умова - підщепа для троянд повинна бути Rosa canina inermis (пальмеріана-гібридна … читати далi

Ступінь маніпулятивного впливу матеріалів із ознаками «джинси» зростає перед виборами. Про це свідчать результати моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж (Facebook-пабліки, Телеграм-канали) Одеси та Одеської області, який проводили експерти спільно з виданням ІзбірКом та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Періодом спостережень були три тижні: кінець вересня – початок … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР