Фигурант дела Гандзюк продолжает игнорировать заседания в Одессе

15 жовтня 2019 р. 17:32

Фигурант дела об убийстве Екатерины Гандзюк - Игорь Павловский продолжает игнорировать заседания в Приморском районном суде Одессы. 

Фигурант дела об убийстве Екатерины Гандзюк - Игорь Павловский продолжает игнорировать заседания в Приморском районном суде Одессы. 

Об этом сообщил лидер одесской ячейки организации «Автомайдан» Виталий Устименко

«В четвертый раз мы приезжаем в Одессу на заседание суда по Павловскому. Четвертый раз здесь ни его, ни адвокатов. В четвертый раз мы смотрим как прокуроры мило улыбаются и выгораживают «тяжелобольного». Хорошо, что наши нервы - стальные канаты. И мы приедем еще. А потом еще. И еще, если надо будет», - написал активист.

Напомним, 3 октября Игорь Павловский проигнорировал судебное заседание в третий раз. 

22 августа Приморский районный суд в очередной раз перенес подготовительное заседание по делу Катерины Гандзюк, рассмотрение которого перенесли в Одессу.

Первое подготовительное заседание, назначенное на 16 августа, также не состоялось. В мае Одесса присоединилась к всеукраинской акции «Кто заказал Катю Гандзюк?». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Активісти зносять огорожу навколо скандальної забудови ЖК La Mer на схилах 13-й станції Великого Фонтану. Про це повідомляє 7 канал. За інформацією юристів, дозвіл на встановлення паркану просрочений вже два місяці. Документ припинив дію ще у грудні 2019 року, а нових  дозволів на встановлення огорожі не видавали. Представник забудовника посилається на … читати далi

В Одеській міськраді вважають, що села та селища, які розташовані у передмісті Одеси та не створили своїх ОТГ, мають об'єднатися з містом у "Велику Одесу". Про це йшлося вчора, 21 лютого, під час засідання Одеського регіонального відділення Асоціації міст України. Мер Одеси Геннадій Труханов зазначив, що згідно з принципами адміністративно-територіальної реформи … читати далi

Доброславські депутати 18 лютого на черговому засіданні селищної ради проголосували за програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2020 рік. Як наголосила заступник голови селищної ради Людмила Ващенко, на території Доброславської селищної ради проживає 24 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 18 років. З них 4 дитини … читати далi

На розгляд засідання виконкому Одеської міської ради виноситься проєкт рішення "Про демонтаж тимчасових споруд", яким передбачається демонтувати в Одесі 50 МАФів. У власників більшості МАФів закінчився термін дії договору, а деякі з них розміщені без паспорта прив’язки та укладеного договору. Більшість МАФів, які потрапили під загрозу демонтажу, належать ТОВ "Коровай … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР