За три місяці цього року на Одещині ввели в експлуатацію понад 105 тисяч квадратних метрів житла

14 серпня 2022 р. 13:53

Одеса

У січні–березні 2022 року в області прийнято в експлуатацію 105,7 тисяч квадратних метрів загальної площі житлових будівель здебільшого у сільській місцевості - 82% загального обсягу. 

Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Одеській області.

Обсяг житлової площі введеної в експлуатацію у містах склала 18% від загальної в регіоні. 

У минулому році обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області становив 35,7 млрд. грн. Частка Одещини в загальнодержавному обсязі виробленої будівельної продукції становила 14%, і за цим показником область посіла друге місце серед регіонів України. 

Значна частина (84%) обсягу виробленої будівельної продукції виконана підприємствами на будівництві інженерних споруд, 16% – на будівництві будівель.

За характером будівництва обсяги робіт з капітального та поточного ремонтів становили 75% від загального обсягу, решта – з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення. 

За попередніми даними підприємствами, зайнятими будівництвом у січні–грудні 2021 року освоєно 3,7 млрд.грн капітальних інвестицій, що склало 20% загальнообласного обсягу.

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника за видом економічної діяльності «Будівництво» по Одеській області у 2021 році становила 9135 грн, що на 20% більше, ніж у 2020 році, проте на 26% менше рівня по області.


 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Одеської міської ради під час засідання 26 вересня вирішила винести на розгляд сесії Одеської міської ради питання про сплачення 100 мільйонів гривень.  Таке рішення Департамент фінансів пропонує через те, що Національний банк України збільшив облікову ставку, тож відсоткові ставки по кредитам зростатимуть, повідомляє … читати далi

Один із співавторів чинного герба міста Одеса - художник-сценограф громадський діяч Григорій Фаєр помер 26 вересня в Одесі. Про це у Facebook, повідомив завідувач літературної частини Одеського театру ляльок Юрій Ющенко. "Сьогодні рано-вранці цей світ покинув Григорій Фаєр - видатний одеський художник-сценограф і живописець, заслужений діяч мистецтв України, спортсмен, письменник, … читати далi

Представники Служби безпеки України затримали в Одесі представника правоохоронних органів та двох учасників злочинного угруповання за скоєння грабежу, вчиненого в особливо великих розмірах та в умовах воєнного стану. Як повідомили в Одеській обласній прокуратурі, до правоохоронних органів надійшла інформація про те, що троє чоловіків, з метою збагачення, планують напад на мешканця Одеси, … читати далi

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській і Миколаївській областях виставило на приватизацію контрольний пакет акцій ПАТ "Машинобудівне виробниче обʼєднання «Оріон»". Про це повідомили у пресслужбі Фонду. "З 1973 року завод виготовляв компресори та холодильне обладнання, але виробництво не функціонує з 2004 року, а основний вид діяльності наразі – оренда … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР