Росіяни випередили світових рекордсменів по санкціях - Опендатабот

06 квітня 2022 р. 17:51

війна санкції світ

За місяць від вторгнення рф в Україну 2379 громадян російської федерації потрапили до світових санкційних списків. Загалом з 2014 року росія випередила таких "рекордсменів" за кількістю санкцій, як Іран, Афганістан та Пакистан.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот, посилаючись на власне дослідження.

Список OFAC (Управління контролю за іноземними активами США) збільшився на 578 росіян. Переважно, були додані депутати Держдуми, які голосували за визнання “Л/ДНР”.

Санкційний перелік ЄС поповнився на 659 росіян. Здебільшого, це олігархи та особи із політичної “верхівки”, які мають значну кількість активів у країнах Європейського Союзу.

До санкційного списку Великобританії додалося 542 громадянина РФ. Це депутати Держдуми й "еліта" російських олігархів та їх оточення.

Санкційний список Канади поповнився на 600 громадян РФ й наразі вже на третину складається з росіян — 726 осіб з 2295.

Кожен список санкцій передбачає свої обмеження. Усі санкції є економічним способом впливу на агресора. Фізичним особам під цими санкціями заборонені будь-які банківські транзакції, передача майнових прав, а всі наявні активи, включаючи рухоме та нерухоме майно, — заморожені.

Економічні санкції як інструмент впливу не може вважатися достатнім на тлі ​​війни в Україні, адже вони ніяк не відповідають тисячам смертей українців та зруйнованим містам. Так, санкції введено проти лише 0.000002% населення Росії.

Опендатабот веде списки санкцій для служб фінансового моніторингу у своїх сервісах для банків, для разових перевірок достатньо внести ПІБ українською або російською мовою в боті.

За допомогою АРІ Опендатабот можна отримувати витяги по фопам. Якщо вам потрібен витяг — відкрийте Опендатабот у месенджері або застосунку та надішліть боту РНОКПП. 

Майже 17 тисяч компаній в Україні належать росіянам та білорусам.

ХРОНІКА ВІЙНИ

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних … читати далi

Виконавчий комітет Ренійської міської ради ухвалив рішення «Про погодження переліку та тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради»». Подібні рішення ухвалюються щорічно. Так, рік тому, 15 липня 2021 року виконком Ренійської міськради ухвалив рішення № 103 «Про затвердження Положення про платні … читати далi

Шеринг копій цифрових документів в Дії вже доступний у медичних закладах та при отриманні комунальних послуг у найвіддаленіших населених пунктах Одеської області. За інформацією пресслужби Одесбкої ОВА повідомив заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой. «Одними з перших медичних закладів забезпечили можливість шерити цифрові копії документів у Дії за … читати далi

В Літньому театрі Міського саду Одеси відкрилася фотовиставка «Янголи Чорного моря» відомого військового фотографа і волонтера Дмитра Муравського. В рамках проєкту представлені 9 фотознімків бойових літаків Повітряних Сил України, зроблені над акваторією Чорного моря. Виставка буде доступна для відвідування протягом наступного тижня. Про це повідомили в Повітряному командування "Південь" Роботи … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР