За дообладнання пляжу «Лузанівка» для потреб людей з інвалідністю заплатять понад 5 мільйонів

11 червня 2021 р. 12:08

ProZorro Одеса тендер

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради оголосило тендер для обрання компанії, якій заплатять за реконструкцію об’єкту благоустрою – ділянки пляжу «Лузанівка», з дообладнанням засобами для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 5 мільйонів 287,2 тисяч гривень має відбутися 30 червня 2021 року. 

Проєктом передбачено:

 • Влаштування на шляху від зупинки громадського транспорту до пляжу навігацією для осіб з проблемами зору з урахуванням кольорової та тактильної контрастності (тактильна плитка має бути жовтого кольору). Навігація передбачає підходи до туалету, душових, роздягалень та інших об’єктів інфраструктури пляжу ( з урахуванням відкривання дверей).
 • Встановлення інформаційних стендів на зупинці громадського транспорту та при вході на пляж інформаційних стендів з написами шрифтом Брайля, об’ємними схемами зони відпочинку.
 • Облаштування елементів благоустрою тактильними інформаційними табличками.
 • Вставлення звукових покажчиків для осіб з вадами слуху.
 • Мінімальна ширина проїздів на шляху руху осіб на інвалідних колясках групи мобільності М4 становить 1,8 м.
 • Місця відпочинку осіб з інвалідністю на інвалідних колясках групи мобільності М4 прийнято розміром 1,5×0,9 м.
 • При вході у медпункт замість ганку запроектований плавний пандус у ухилом 5%.
 • Ширина дверей у приміщення можливого перебування осіб з інвалідністю на інвалідних колясках прийнято 1,0 м.
 • Габарити тамбуру та медпункту передбачають маневри інвалідної коляски (1,5  м).
 • Санвузол для осіб з інвалідністю обладнаний спеціальними пристосуванням (поруччям, гачками) та встановлений пеленатор.
 • При влаштуванні нових покриттів, реконструкції або заміні твердих покриттів сполучення пішохідних доріжок та майданчиків з покриттям ФЕМ та дерев’яним настилом виконувати в одному рівні.
 • Ухили покриттів на території не повинні перевищувати: повздовжній – 5%; поперечний 1….2%.
 • Покриття з ФЕМ повинно бути рівним, товщина швів між ФЕМ не повинна перевищувати 0,015 м.
 • Висота бордюрів повинна бути не більше ніж, 0,05 м.
 • Секційний пандус шириною 1,2 м для доступу осіб з інвалідністю до акваторії моря укласти по наявному рельєфу, ухил якого не перевищує нормативний та становить 1:12.
 • Секційний пандус обладнаний подвійним поруччям шириною 900 мм на висоті 900 та 700 мм.
 • Кольорове рішення передбачає пофарбування поруччя огороджень майданчиків для відпочинку та інших елементів благоустрою контрастними фарбами (жовтого кольору).

Нагадаємо, мешканець Одеси Сергій Ращенко, батько постраждалого в автомобільній аварії Михайла, відвідав інклюзивний пляж і висловив критичні зауваження. 5 червня мер Одеси Геннадій Труханов разом з інвестором проєкту бізнесменом Юрієм Дегасом відкрив цей об'єкт, розташований поряд з пляжем "Дельфін". Інклюзивний простір площею понад 4 тисячі квадратних метрів обладнаний пандусами, ліфтом, тактильною плиткою, адаптованими туалетами.

31 травня 2021 року, під час апаратної наради презентували оновлені зупинкові комплекси, які департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху планує встановлювати в Одесі, на яких планується встановити додаткові інклюзивні елементи. 

Provodnik online - це проєкт, завдяки якому люди з інвалідністю, батьки з маленькими дітьми, літні люди зможуть будувати собі доступні маршрути, відзначати на карті не інклюзивні локації і навіть звертатися до міської влади.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Військові з України та Великої Британії провели спільні навчання, після чого представники обох країн підписали меморандум про співпрацю. Про це повідомило Суспільне. У повідомленні зазначається, що у рамках документа Україна та Велика Британія разом спроєктують та збудують вісім ракетних катерів за британськими технологіями. Також на баланс Збройних сил України передадуть … читати далi

Експерти FRONTEX будуть працювати разом з прикордонниками на кордоні з Молдовою. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби. Співпраця з Державною прикордонною службою України (ДПСУ) здійснюється на підставі Робочої Домовленості (Working Arrangement) між Агенцією FRONTEX та ДПСУ щодо встановлення оперативного співробітництва, підписаної 11 червня 2007 року та Планів оперативного співробітництва, що … читати далi

Першою жінкою, що заступила на патрульну службу в якості чергової військових нарядів, стала лейтенантка Вікторія Симоненко. Про це повідомили у пресслужбі військової частини Нацгвардії України №3012. У повідомленні зазначається, що офіцерка прибула до частини п'ять місяців тому, після навчання у Національній академії НГУ в Харкові, і стала першою жінкою, що обійняла посаду в … читати далi

Майже 300 тисячам одеситів можуть заблокувати платіжні картки через борги за воду. Про це повідомила пресслужба філії "Інфоксводоканал". У повідомленні зазначається, що споживачі заборгували «Інфоксводоканалу» за надані послуги чверть мільярда гривень. Незважаючи на зростання споживання води і, відповідно, витрат водоканалу з її підготовки, транспортування, платіжки за поточний місяць оплатила всього половина споживачів. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР