З виконанням своїх бюджетних планів не справляються три райони та 20 громад

04 травня 2021 р. 13:08

бюджет

Загальний обсяг місцевих бюджетів за 1 квартал 2021 року з урахування міжбюджетних трансфертів склав 6 мільярдів 783,5 мільйонів гривень.

За інформацією Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації, у тому числі це:

 • податки та збори – 4 млрд 827,1млн грн;
 • міжбюджетні трансферти - 1 млрд 956,4млн грн.

Надходження до загального фонду - 4 млрд 607 млн грн, із 99 місцевих бюджетів виконання планових показників забезпечено по 76 бюджетах.

За даними директорки фіндепартаменту Марини Зінченко найбільші обсяги додаткових коштів від перевиконання забезпечили наступні ОТГ:

 • Одеська - 161,4 млн грн;
 • Южненська - 14,3 млн грн;
 • Авангардівська – 10,5 млн грн;
 • Таїровська - 8,4 млн грн;
 • Дачненська - 7,4 млн грн;
 • Ізмаїльська - 6,7 млн грн.

Не забезпечили виконання  планових показників 23 бюджети (3 райони, 20 громад) з сумою невиконання 37,7 млн.грн.

Найбільші суми невиконання по таким громадам, як:

 • Кодимська – 79,3% (-6,2 млн грн); 
 • Біляївська  – 84,9% (-5,5 млн грн); 
 • Бородинська – 66,9% (-5,5 млн грн); 
 • Нерубайська – 89,2% (- 4,2 млн грн); 
 • Усатівська – 87,5% (-3,9 млн грн); 
 • Білгород-Дністровська –94,5% (-3,6 млн грн); 
 • Тузлівська – 64,0% (-1,6 млн грн). 

Однак, за оцінкою фахівців Департаменту фінансів, перевиконання планових показників по деяким бюджетам забезпечено не стільки через роботу проведену по наповненню місцевих бюджетів, як через заниження планових показників при формуванні бюджету, що дало можливість громадам перевиконати план на значні суми.   

«Основною в структурі наповнення бюджету залишається: бюджетна сфера 23,3%, транспорт і зв'язок 17,6%, промисловість 10,1%, торгівля 11,6%, сільське господарство 7,6%, будівництво 2,8%, фінансові установи 2,1%, суб’єкти підприємництва 10,2%, інші галузі 15,0%. Найбільшу частку доходів місцевих бюджетів майже 87% становлять бюджетоутворюючі податки:  ПДФО – 56,8%,  плата за землю 14,9%, єдиний податок – 14,5%; найменшу: нерухоме майно – 2,5 %» - зазначила Марина Зінченко.

Нагадаємо, закон, який має на меті запустити оборот землі сільськогосподарського призначення в Україні, набере чинності з 1 липня цього року.

Комунальне підприємство Болградської міської ради "Горводоканал" оголосив тендер для обрання підрядника, якому заплатять за реконструкцію діючого міського трубопроводу питної води по вул. Заводська в Болграді.  

Одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився скликати громадські слухання для обговорення проєкту рішення Одеської міської ради про зміни в  рішенні «Про встановлення ставок земельного податку в м. Одесі». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

На засіданні постійної комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями було порушене питання щодо дітей, які не мешкають на  території Одеси, але навчаються в освітніх закладах міста.  Нагадаємо, ця проблема є нагальною для обласного центру. Ще у квітні директорка департаменту освіти та науки ОМР Олена Буйневич оприлюднила таку інформацію: агенції нерухомості … читати далi

Жоден з шести фігурантів справи НАБУ щодо функціонування злочинної організації в Одесі, яким суд обрав запобіжний захід, не вніс застави. Про таке повідомили у ВАКС, повідомило "Суспільне". У відомстві зазначили, що станом на 21 жовтня ніхто з учасників, яким обрали запобіжний захід у вигляді певної застави, не вніс її у відведені … читати далi

Державне підприємство "Служба місцевих автодоріг України"  провело тендер для обрання компанії, якій заплатіть за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Старі Шомполи-Доброслав-Кордон-Пшонянове. Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 20 жовтня, і в ньому взяли участь чотири компанії: ТОВ "Давідшин", ТОВ "Березівкаагрошляхбуд",ТОВ "Юг Строй Компані" та ТОВ "Ростдорстрой".  … читати далi

П'ятий апеляційний адміністративний суд задовільнив апеляційні скарги дачно-будівельного кооперативу «Трудовий відпочинок» та департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради на рішення Одеського окружного адміністративного суду щодо будівництва апартаментів La Mer на 13-й станції Великого Фонтану.  Окружний суд став установою першої інстанції у розгляді позову дочірнього підприємства «Інтергал-Буд» ТОВ «Фірма «Інтергал» до департаменту архітектури та містобудування Одеської … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР