З виконанням своїх бюджетних планів не справляються три райони та 20 громад

04 травня 2021 р. 13:08

бюджет

Загальний обсяг місцевих бюджетів за 1 квартал 2021 року з урахування міжбюджетних трансфертів склав 6 мільярдів 783,5 мільйонів гривень.

За інформацією Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації, у тому числі це:

 • податки та збори – 4 млрд 827,1млн грн;
 • міжбюджетні трансферти - 1 млрд 956,4млн грн.

Надходження до загального фонду - 4 млрд 607 млн грн, із 99 місцевих бюджетів виконання планових показників забезпечено по 76 бюджетах.

За даними директорки фіндепартаменту Марини Зінченко найбільші обсяги додаткових коштів від перевиконання забезпечили наступні ОТГ:

 • Одеська - 161,4 млн грн;
 • Южненська - 14,3 млн грн;
 • Авангардівська – 10,5 млн грн;
 • Таїровська - 8,4 млн грн;
 • Дачненська - 7,4 млн грн;
 • Ізмаїльська - 6,7 млн грн.

Не забезпечили виконання  планових показників 23 бюджети (3 райони, 20 громад) з сумою невиконання 37,7 млн.грн.

Найбільші суми невиконання по таким громадам, як:

 • Кодимська – 79,3% (-6,2 млн грн); 
 • Біляївська  – 84,9% (-5,5 млн грн); 
 • Бородинська – 66,9% (-5,5 млн грн); 
 • Нерубайська – 89,2% (- 4,2 млн грн); 
 • Усатівська – 87,5% (-3,9 млн грн); 
 • Білгород-Дністровська –94,5% (-3,6 млн грн); 
 • Тузлівська – 64,0% (-1,6 млн грн). 

Однак, за оцінкою фахівців Департаменту фінансів, перевиконання планових показників по деяким бюджетам забезпечено не стільки через роботу проведену по наповненню місцевих бюджетів, як через заниження планових показників при формуванні бюджету, що дало можливість громадам перевиконати план на значні суми.   

«Основною в структурі наповнення бюджету залишається: бюджетна сфера 23,3%, транспорт і зв'язок 17,6%, промисловість 10,1%, торгівля 11,6%, сільське господарство 7,6%, будівництво 2,8%, фінансові установи 2,1%, суб’єкти підприємництва 10,2%, інші галузі 15,0%. Найбільшу частку доходів місцевих бюджетів майже 87% становлять бюджетоутворюючі податки:  ПДФО – 56,8%,  плата за землю 14,9%, єдиний податок – 14,5%; найменшу: нерухоме майно – 2,5 %» - зазначила Марина Зінченко.

Нагадаємо, закон, який має на меті запустити оборот землі сільськогосподарського призначення в Україні, набере чинності з 1 липня цього року.

Комунальне підприємство Болградської міської ради "Горводоканал" оголосив тендер для обрання підрядника, якому заплатять за реконструкцію діючого міського трубопроводу питної води по вул. Заводська в Болграді.  

Одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився скликати громадські слухання для обговорення проєкту рішення Одеської міської ради про зміни в  рішенні «Про встановлення ставок земельного податку в м. Одесі». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За перше півріччя 2021 року сталося 53 випадки переслідування активістів, які зафіксував Центр прав людини ZMINA на підконтрольній Україні території. З них 21 випадок стався у другому кварталі року.  Дослідниця ZMINA Анастасія Москвичова звертає увагу, що цьогоріч активістів стали частіше переслідувати – у 2020 році за цей період правозахисники зафіксували 50 інцидентів тиску. Київ залишається … читати далi

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55. Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури … читати далi

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території … читати далi

Одеська міська рада на пленарному засіданні підтримала питання Про створення Комунальної установи «Одеський муніципальний музей-квартира Михайла Жванецького» та затвердження її статуту. Міський голова Геннадій Труханов розповів, що зустрічався з дружиною Михайла Жванецького Наталею, яка зробила пропозицію побудувати музей в його квартирі в Одесі на Старопортофранківській. Депутати підтримали створення комунальної установи, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР