Винзавод на Французькому бульварі здадуть в оренду забудовнику

01 квітня 2021 р. 10:55

ProZorro нерухомість тендер

Фонд державного майна України провів аукціон з продовження договору оренди єдиного майнового комплексу ПрАТ «Одесавинпром» на Французькому бульварі в Одесі. 

Як зазначається у «Прозорро.Продажі», аукціон відбувся 31 березня і в ньому взяли участь лише дві компанії - власне ПрАТ «Одесавинпром» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислово-Будівельна група "Еталон Буд"». 

Переможцем обрали останнє, яке погодилося орендувати майновий комплекс за 751 тисячу 347 гривень, тобто більш ніж у два рази дорожче, ніж «Одесавинпром».

Згідно з даними реєстру юридичних осіб Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислово-Будівельна група "Еталон Буд"» засновано у 2017 році товариством з обмеженою відповідальністю «Кортрейк». У ТОВ «Кортрейк» у свою чергу кінцевим бенефіціаром є Акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Еко Капітал"» Гердаса Дубріцкаса - директора компанії «Ханбер»

Серед видів діяльності ТОВ «Промислово-Будівельна група "Еталон Буд"» виноробства немає, компанія займається лише будівництвом та тим, що з ним пов'язано. 

Для збільшення відкрийте у новому вікні

Між тим у фонді держмайна виставляючи об'єкти на аукціон зазначали, що ПрАТ «Одесавинпром» входить до переліку об’єктів малої приватизації, а короткострокова оренда дасть змогу потенційному покупцю ближче ознайомитись з об’єктом і прийняти для себе більш виважене рішення про оптимальну купівельну ціну.

У вересні 2020 року Фонд державного майна повідомив, що готується виставити на приватизацію майновий комплекс Одеського заводу шампанських вин на Французькому бульварі в Одесі.

У листопаді 2016 року Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді України законопроєкт «Про демонополізацію та впровадження ринкових засад функціонування спиртової галузі», який дозволить продати ряд винзаводів в Одеській області.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Ізмаїлі запрацювала нова киснева станція. Про це 17 квітня повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” міський голова Андрій Абрамченко.  Станція встановлена на території Дунайської обласної лікарні. Це дозволить підключити 95 ліжко-місць для тяжкохворих пацієнтів до потокового кисню високої якості . Крім того, нове устаткування забезпечить під'єднання апаратів штучної … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосило тендер для обрання компанії, яка розробить проєктно-кошторисну документацію капітального ремонта Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 2 мільйони гривень має відбутися 5 травня, а готовий проєкт … читати далi

У січні–лютому 2021 р. експорт товарів з Одещини становив 182,4 млн дол. США, імпорт – 347,1 мільйона, інформує Головне управління статистики регіону. Порівняно з першими двома місяцями минулого року експорт зменшився на  39,4 мільйона, імпорт – на 48,6. Купуємо за кордоном більше, ніж продаємо: негативне сальдо склало майже 165 млн … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) забезпечило перерахування політичним партіям коштів, виділених із державного бюджету на фінансування їхньої статутної діяльності за ІІ квартал 2021 року. Державне фінансування отримали чотири парламентські партії: «Слуга народу» — 86,4 млн грн; «Опозиційна платформа — За життя» — 26,15 млн грн; «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР