В підприємства Одеси інвестували понад 4 мільярди

02 вересня 2021 р. 11:38

фінанси

Підприємства та організації Одеси за рахунок усіх джерел фінансування освоїли в січні-червні 2021 року 4 мільярди 191,6 мільйона гривень капітальних інвестицій.

Як зазначають у Головному управлінні статистики в Одеській області, головним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 59,1% усіх коштів. 

Підприємства міста, що працювали за будівельними контрактами, виробили будівельну продукцію на суму 7 млрд 829,8 млн грн, що становило 88,5% до загального обсягу по області.

У місті прийнято в експлуатацію 263 тисячі квадратних метрів загальної площі житла (нове будівництво), з неї 95,4% – в будинках із двома й більше квартирами, 4,6% – в одноквартирних будинках. В місті прийнято в експлуатацію 4 тисячі 530 квартир. Середній розмір квартири становив 58,1 квадратний метр загальної площі. 

Зазначимо, пасажирські перевезення автобусами у межах міста Одеси протягом січня-червня 2021 року зменшилися на 9,9%, проте істотно наростив обсяги перевезень міський електротранспорт - на 10,7%.

Одеська теплоелектроцентраль наразі не готова до початку опалювального сезону, а Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та Фонд державного майна не в змозі вирішити, хто саме має запускати ТЕЦ.

Кабінет Міністрів спільно з Фондом держмайна України до 31 серпня повинні виключити з переліку об'єктів великої приватизації та переліку об'єктів малої приватизації належні державі пакети акцій операторів систем розподілу електричної енергії (обленерго) з подальшою передачею їх в управління Міністерства енергетики.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

Депутати Ізмаїльської міськради планують на пленарному засіданні 19 сесії розглянути текст звернення до Одеської облради з пропозицією про передачу до комунальної власності Ізмаїльської міської територіальної громади КП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради. Відповідний проєкт рішення був включений у порядок денний напередодні проведення сесії, запланованої на 28 січня. Як йдеться … читати далi

На позачерговій сесії Доброславської селищної ради, яка відбулась 27 січня, начальник відділу житлово-комунального господарства Доброславської селищної ради Володимир Пушкарь доповів про хід виконання кількох програм. Наприклад, програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Доброславської селищної ради на 2021 – 2025 роки. За його словами, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР