В Одеській області минулого року 82 мешканця заробили більше мільйона гривень

22 березня 2021 р. 11:20

фінанси

Доходи в сумі понад 1 мільйон гривень, отримані впродовж минулого року, задекларували 82 мешканця Одеського регіону на загальну суму 348,2 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС в Одеській області Володимир Попов. За його словами, найстаршому «мільйонеру» – 74 роки, а наймолодшому – 25 років. 

З початку проведення деклараційної кампанії про свої доходи, отримані протягом минулого року, прозвітували 3 тис. 742 мешканця Одеського регіону. Загалом громадяни задекларували 678,2 млн грн доходів, отриманих минулого року. До сплати визначено податкові зобов’язання в сумі 18,2 млн грн, з яких 15,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,8 млн грн військового збору.

Найбільшу кількість декларацій подали фізичні особи, які обробляють власні чи орендовані земельні ділянки площею понад 2 га – 679 з загальною сумою задекларованого доходу в розмірі 6 млн гривень.

Також, зокрема, декларації подали 534 спадкоємця, які у 2020 році оформили договори успадкування та/або дарування майна загальною вартістю 140,6 млн грн та 149 декларацій про отримання доходу від надання майна в лізинг, оренду, житловий найм (задекларовано 29,8 млн грн).

Дохід від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого або нерухомого майна в сумі 43,4 млн грн задекларували 114 фізичних осіб.

Нагадаємо, у 2020 році про доходи понад 1 млн грн відзвітували 442 фізичні особи, якими задекларовано 3,5 млрд гривень. До сплати нараховано 65 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 9,2 млн грн військового збору.

У 2019 році двоє жителів Одеської області задекларували дохід за 2018 рік понад 100 мільйонів гривень, а 304 - понад мільйон.

Кількість жителів Одеської області, що задекларували в 2018 році дохід в мільйон і більше гривень, зросла вдвічі в порівнянні з 2017 роком.

В 2018 році Одеська область увійшла до п'ятірки лідерів за кількістю декларацій, поданих жителями регіону і за сумою задекларованого доходу.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР