В Одеській області активізують видобуток нафти

10 серпня 2021 р. 10:05

Одеса Сарата фінанси

Компанія «Укрнафтінвест» пробурила свердловину для видобутку нафти в колишньому Саратському районі Одеської області та планує буріння додаткових у 2022 році. 

Про це повідомили у пресслужбі компанії BGV Group Management, до структури якої входить й «Укрнафтінвест».

Наразі співробітники швейцарської фірми Weatherford провели геофізичні дослідження, щоб оцінити перспективи розробки даного родовища загалом планується видобудувати мінімум 8 мільйонів тон нафти.

Планується будівництво тимчасових замірних сепараційних пунктів збору, підготовки і відвантаження нафти, газу та газового конденсату для кожної свердловини.

Тимчасовий замірний сепараційний пункт повинен включати в себе: систему розділення нафти, пластової води і газу, систему підігріву нафти, систему підготовки паливного газу, систему утилізації попутного нафтового газу на вертикальній факельній установці, систему очищення пластової води, систему збору і відкачування пластової води в пересувну ємність, ємнісний парк зберігання зневодненої нафти, систему відвантаження безводненої нафти в пересувну ємність, систему електропостачання, систему автоматизації та захисту, дренажну систему, систему обліку нафти, води і газу. 

Перше пошукове буріння на Саратської площі проведено в 1970 роках, а Східно-Саратське родовище відкрито в 1983 року. 

ЗАТ «НВК «Укрнафтінвест» вперше отримало спеціальний дозвіл на використання родовища майже тридцять років тому - в 1994 році. До 1998-го пробурили вісім свердловин, але в достатній кількості нафти не знайшли. У 2004 році підприємство отримало нові ліцензії, після чого знову провело розвідувальне буріння.

Термін дії ліцензій закінчується в 2024 році.

Нагадаємо, прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно одного з лісничих ДП «Одеське лісове господарство», підозрюваного у службовій недбалості. 

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Одещини за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства за фактом  незаконного видобування корисних копалин місцевого значення, що створило небезпеку для життя, здоров'я людей, довкілля та інші тяжкі наслідки.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Три школи Ренійської громади навчатимуться дистанційно три дні. Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ренійської міської ради. Відповідне оголошення опубліковано на офіційному сайті Ренійської громади, що запрацював цього місяця. Підставою стали дані постійного моніторингового контролю захворювань серед учнів шкіл Ренійської громади, що показали різке зростання. … читати далi

Міністерство інфраструктури України планує у 2022 році передати в концесію три об'єкти, що належать державному підприємству "Морський торговельний порт «Чорноморськ»" у Одеській області. Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Васьков під час офіційного візиту на державне підприємство "МТП «Чорноморськ»" для представлення нового керівника держстивідора. Перший об’єкт – це … читати далi

Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови опрацював у 2021 році 3 тисячі 574 звернення громадян щодо порушення законодавства про державну мову. Як зазначили у пресслужбі секретаріату, найбільше звернень надійшло: з міста Києва - 557, Харківської області - 339, Одеської області - 157, Дніпропетровської області -135, Запорізької області - 94, Донецької … читати далi

Виконуючий обов'язки міністра навколишнього середовища та природніх ресурсів Руслан Стрелець затвердив проєкт організації території Національного парку "Тузлівські лимани". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив колишній директор Нацпарку Іван Русєв. Відповідно до затвердженого проєкту, 37,34% території Нацпарку є заповідною зоною, 16,37% – зоною регульованої рекреації, 0,02% – зоною стаціонарної … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР