В Одеській області активізують видобуток нафти

10 серпня 2021 р. 10:05

Одеса Сарата фінанси

Компанія «Укрнафтінвест» пробурила свердловину для видобутку нафти в колишньому Саратському районі Одеської області та планує буріння додаткових у 2022 році. 

Про це повідомили у пресслужбі компанії BGV Group Management, до структури якої входить й «Укрнафтінвест».

Наразі співробітники швейцарської фірми Weatherford провели геофізичні дослідження, щоб оцінити перспективи розробки даного родовища загалом планується видобудувати мінімум 8 мільйонів тон нафти.

Планується будівництво тимчасових замірних сепараційних пунктів збору, підготовки і відвантаження нафти, газу та газового конденсату для кожної свердловини.

Тимчасовий замірний сепараційний пункт повинен включати в себе: систему розділення нафти, пластової води і газу, систему підігріву нафти, систему підготовки паливного газу, систему утилізації попутного нафтового газу на вертикальній факельній установці, систему очищення пластової води, систему збору і відкачування пластової води в пересувну ємність, ємнісний парк зберігання зневодненої нафти, систему відвантаження безводненої нафти в пересувну ємність, систему електропостачання, систему автоматизації та захисту, дренажну систему, систему обліку нафти, води і газу. 

Перше пошукове буріння на Саратської площі проведено в 1970 роках, а Східно-Саратське родовище відкрито в 1983 року. 

ЗАТ «НВК «Укрнафтінвест» вперше отримало спеціальний дозвіл на використання родовища майже тридцять років тому - в 1994 році. До 1998-го пробурили вісім свердловин, але в достатній кількості нафти не знайшли. У 2004 році підприємство отримало нові ліцензії, після чого знову провело розвідувальне буріння.

Термін дії ліцензій закінчується в 2024 році.

Нагадаємо, прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно одного з лісничих ДП «Одеське лісове господарство», підозрюваного у службовій недбалості. 

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Одещини за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства за фактом  незаконного видобування корисних копалин місцевого значення, що створило небезпеку для життя, здоров'я людей, довкілля та інші тяжкі наслідки.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконуючий обов’язки ректора Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Олександр Назаренко виграв вибори очільника цього вишу.  Про це повідомили на сторінці університету у Facebook. Переможець ректорських виборів отримав 51,7% голосів (226 бюлетенів). Його конкурентами, а точніше, конкурентками були  екс-директорка інституту інфокомунікацій і програмної інженерії Ірина Стрілковська, яка … читати далi

Працівники Національної поліції в Одеській області підозрюють посадовицю управління соціального захисту Подільського району в розтраті державних коштів та службовому підробленні. Як зазначили в пресслжубі Головного управління Нацполіції в регіоні, 58-річна керівниця одного з відділів наказала співробітниці внести в табелі обліку робочого часу неправдиві відомості щодо працівника, який протягом двох з половиною місяців … читати далi

Минулого тижня значна кількість публікацій одеських медіа з ознаками маніпуляцій була присвячена невірно маркованій та прихованій політичній рекламі. Такі матеріали склали 78,6% від тих, в яких були знайдені порушення. Це стало безпрецедентно високим показником за останні чотири місяці, адже у середньому подібні замовні матеріали, за нашими даними, складають 60-65% від … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника сектору водної поліції одного з райвідділів поліції на Одещині, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, та службовому підробленні. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.  За даними слідства, поліцейський, використовуючи … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР