Одеситам роз'яснили зміни в тарифі для обласної енергокомпанії

29 грудня 2021 р. 16:09

Одеса

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг установила Товариству з обмеженою відповідальністю "Одеська обласна енергопостачальна компанія" тариф на послуги постачальника універсальних послуг на рівні 71,12 грн МВт/год (без ПДВ).

Про це повідомили в пресслужбі НКРЕКП.

Також НКРЕКП, установила структуру тарифу на послуги постачальника універсальних послуг. У зв’язку з цим "ООЕК" розраховала ціни на універсальні послуги на січень 2022 року, для юридичних осіб - малих непобутових клієнтів, яким постачання електроенергії здійснюється за тарифом постачальника універсальних послуг, які будуть діяти з 1 по 31 січня 2022 року.

За даними підприємства, вартість світла становитиме 1,44 грн за 1 кВт/год (з ПДВ) для індивідуальних побутових споживачів, які використовують до 250 кВт/год.

Для тих, хто споживає понад 250 кВт/год, вартість електроенергії збільшиться до 1,68 грн за 1 кВт/год (з ПДВ). Для колективних побутових споживачів тариф становитиме 1,68 грн за 1 кВт/год (з ПДВ).

Нагадаємо, експерти ринку прогнозують зростання цін на телекомунікаційні послуги у 2022 році у зв'язку з подорожчанням складових.

З 1 січня в Одеській області подорожчає вода

Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" після нещодавно проведених слухань щодо підвищення тарифів на тепло для своїх споживачів планує зміни вже з 1 січня. 

Одеська міська рада підтримала виділення комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" 500 мільйонів гривень на 2022 рік.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

17 серпня загинув військовослужбовець, житель села Баранове Іванівської громади Одеської області - Микола Марченко.  Як повідомив голова громади Віктор Лобач, 24-річний хлопець загинув внаслідок ракетного удару по Дніпропетровській області. "Йому через цю війну назавжди буде 24 роки. А мама - Єфросинія Іванівна залишилась без єдиного сина, дружина без чоловіка і … читати далi

Київський міжнародний інститут соціології опитав українців та з'ясував, що 59% з них в умовах війни дізнаються новини із соціальних мереж. І хоча телебачення зберігає значну популярність, але не домінує, як це було до 24 лютого, - повідомляє Матриця свободи. Дослідження складалося з двох частин: методом щоденного опитування (100 респондентів) та телефонних … читати далi

За всіма формами навчання функціонуватимуть заклади в 17 областях, причому усі заклади загальної середньої освіти Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей працюватимуть за дистанційною формою. Також не працюватимуть за очною формою заклади в Запорізькій та Одеській областях. Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет.  Міністр додав, що, на жаль, 1,3 … читати далi

Кабінет Міністрів України реорганізував чотири міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції. Про це йдеться у відповідній постанові уряду. Зокрема Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке керувалося з Дніпра приєднали до Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, що керується з Одеси.  Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з керуванням у Львові приєднали до Південно-Західного міжрегіонального управління … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР