У Новоборисівській громаді завершується збір проєктних ідей для стратегії розвитку

Новоборисівська громада завершує роботу над стратегією розвитку до 2027 року. У громаді збирають проєктні ідеї та готуються до проведення фінального четвертого засідання.

Під час попередніх трьох засідань робочої групи визначені три стратегічні цілі розвитку Новоборисівської територіальної громади на період 2022 - 2027 роки. Перша ціль стосується економічного розвитку території, а дві інші – розвитку мешканців та покращення якості життя в громаді. Основними перспективами для розвитку економіки Новоборисівської громади визначили високоефективне сільське господарство та розвиток підприємництва, що сприятиме створенню робочих місць.

"Наразі робоча група має важливе завдання. По-перше, зібрати якісні проєктні ідеї, а по-друге, опрацювати пропозиції жителів громади та узагальнити думки громадськості, експертів та робочої групи в одному документі. Четверта сесія роботи над стратегією розвитку є найбільш важливою та може бути "найгарячішою". Адже наступний крок - громадські обговорення та затвердження документу на сесії, який і стане дороговказом громади до 2027 року", - зазначив Віктор Бондарук, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою». І додав, що при цьому документ має бути робочим та реальним.

Нагадаємо, що під час стратегічних сесії робоча група разом із експертами сформулювала стратегічне бачення. Яке звучить так: "Новоборисівська територіальна громада у 2027 році – економічно і культурно розвинена територія у північно-західній частині Одеської області. Громада активного малого та середнього бізнесу, де є можливість реалізуватись підприємливим мешканцям, можливість впровадження інновацій, успішно працюють сільськогосподарські кооперативи. Це територія високої якості життя, жителі якої забезпечені сучасними медичними послугами та високою якістю освіти. Це - громада, яка дбає про майбутні покоління".

Новоборисівська та Ренійська громади Одещини виграли конкурсний відбір Програми "U-LEAD з Європою" та отримали можливість розробити свої Стратегії за допомогою експертів.

Нагадаємо, розпис доходів бюджетів територіальних громад Одещини за п’ять перших місяців 2021 року виконується досить нерівномірно та свідчить про різну ефективність заходів з нарощення доходних джерел. Про це повідомляє Одеський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

В Одеській області десять територіальних громад скористались допомогою Програми "ULEAD з Європою: створення ЦНАП" для облаштування належних Центрів надання адміністративних послуг, однак 55 громад поки що не мають їх взагалі. 

Покращення фінансових показників спостерігається в більшості громад Одеської області за результатами 2020 року. Про це повідомила Олеся Голинська, радниця з питань муніципальних фінансів та управління Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради вдруге оголосила тендер для обрання компанії, якій заплатять за реконструкцію об’єкту благоустрою – ділянки пляжу «Лузанівка», з дообладнанням засобами для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Новий аукціон … читати далi

Співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби в Одеській області спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України в Одеській області викрили одне із товариств в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Як повідомили у пресслужбі ДФС, встановлено, що посадові особи, організували реалізацію паливно-мастильних матеріалів за готівкові кошти без відображення в податковій … читати далi

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру керівнику станції туристичної поліції в Одеській області, який вимагав хабарі від підприємця. Як стверджують у ДБР,  встановлено, що посадовець Нацполіції вимагав щотижневу «данину» від підприємця, який здійснював несанкціоновану торгівлю тютюновими виробами та алкоголем на узбережжі Чорного моря. За гроші правоохоронець обіцяв не притягувати … читати далi

Етап польових досліджень на території шостого кілометра Овідіопольської дороги, де були знайдені останки жертв політичних репресій 1937-1938 років завершився. Останки розстріляних людей залишені в землі до ексгумації, ями законсервовані. «Обстежено практично всю земельну ділянку розміром 4,76 га. Через кожні два метри робилися траншеї - шурфи. Їх зроблено близько 180. Виявлено 29 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР