У Новоборисівській громаді завершується збір проєктних ідей для стратегії розвитку

Новоборисівська громада завершує роботу над стратегією розвитку до 2027 року. У громаді збирають проєктні ідеї та готуються до проведення фінального четвертого засідання.

Під час попередніх трьох засідань робочої групи визначені три стратегічні цілі розвитку Новоборисівської територіальної громади на період 2022 - 2027 роки. Перша ціль стосується економічного розвитку території, а дві інші – розвитку мешканців та покращення якості життя в громаді. Основними перспективами для розвитку економіки Новоборисівської громади визначили високоефективне сільське господарство та розвиток підприємництва, що сприятиме створенню робочих місць.

"Наразі робоча група має важливе завдання. По-перше, зібрати якісні проєктні ідеї, а по-друге, опрацювати пропозиції жителів громади та узагальнити думки громадськості, експертів та робочої групи в одному документі. Четверта сесія роботи над стратегією розвитку є найбільш важливою та може бути "найгарячішою". Адже наступний крок - громадські обговорення та затвердження документу на сесії, який і стане дороговказом громади до 2027 року", - зазначив Віктор Бондарук, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою». І додав, що при цьому документ має бути робочим та реальним.

Нагадаємо, що під час стратегічних сесії робоча група разом із експертами сформулювала стратегічне бачення. Яке звучить так: "Новоборисівська територіальна громада у 2027 році – економічно і культурно розвинена територія у північно-західній частині Одеської області. Громада активного малого та середнього бізнесу, де є можливість реалізуватись підприємливим мешканцям, можливість впровадження інновацій, успішно працюють сільськогосподарські кооперативи. Це територія високої якості життя, жителі якої забезпечені сучасними медичними послугами та високою якістю освіти. Це - громада, яка дбає про майбутні покоління".

Новоборисівська та Ренійська громади Одещини виграли конкурсний відбір Програми "U-LEAD з Європою" та отримали можливість розробити свої Стратегії за допомогою експертів.

Нагадаємо, розпис доходів бюджетів територіальних громад Одещини за п’ять перших місяців 2021 року виконується досить нерівномірно та свідчить про різну ефективність заходів з нарощення доходних джерел. Про це повідомляє Одеський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

В Одеській області десять територіальних громад скористались допомогою Програми "ULEAD з Європою: створення ЦНАП" для облаштування належних Центрів надання адміністративних послуг, однак 55 громад поки що не мають їх взагалі. 

Покращення фінансових показників спостерігається в більшості громад Одеської області за результатами 2020 року. Про це повідомила Олеся Голинська, радниця з питань муніципальних фінансів та управління Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

29 червня депутати Одеської міської ради зібралися на першу офлайн-сесію під час воєнного стану, хоча й в гібридному форматі.  Як зазначається в оприлюднених міською радою результатах поіменного голосування, відсутніми були 22 депутати. Слід зазначити, що в перелік відсутніх були включені депутати від фракції "Європейська солідарність", які покинули засідання у знак … читати далi

Державна служба з надзвичайних ситуацій в Одеській області вважає усі пляжі Одеси та регіону небезпечними через велику кількість вибухонебезпечних предметів у воді. Про це повідомила речниця ДСНС Одеської області Марина Мартиненко. Вона зазначила, що наразі в регіоні немає жодного офіційно відкритого пляжу. "Кожного року відкривалися місця відпочинку, там, де були пости … читати далi

Лідери та "еліта" так званої Придністровської молдавської республіки використовують громадянство України щоб купувати нерухомість в Одеській області та подорожувати світом. Про це йдеться у спільному розслідуванні «Слідства.Інфо» та RISE Moldova. Журналісти з'ясували, що члени вищого придністровського керівництва (формального та неформального) багато років використовували паспорти громадян України не лише для подорожей, а … читати далi

Ворожий російський гарнізон поспіхом евакуювався з острову Зміїний після ударів українських військових.  Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь". "Протягом ночі, внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний, противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР