У медиків, освітян і держуправлінців Одеської області зросли зарплати

04 липня 2021 р. 18:33

фінанси

Штатні працівники підприємств Одеської області за видом економічної діяльності "Фінансова і страхова діяльність" отримували у травні в середньому 18 тис. 739 грн, що є найкращим показником в регіоні. Щоправда, це менше на 788 грн, ніж у січні. Таку інформацію оприлюднило Головне управління статистики регіону.

На другому місці за рівнем зарплати фахівці інформації і телекомунікацій: вони отримували в звітному місяці в середньому  15 тис. 880 грн. Однак і тут мало місце зниження - на тисячу менше, ніж у першому місяці року. 

Позитивну динаміку продемонстрували інші сектори, де зафіксовано зростання рівня зарплати у травні порівняно з січнем:

  • державне управління і оборона; обов'язкове соціальне страхування -  15 тис. 718 (+ 2297);
  • транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність - 14 тис. 470 (+452);
  • професійна, наукова та технічна діяльність - 13 тис. 975 (+1308);
  • промисловість - 12 тис. 522 (+1063);
  • операції з нерухомим майном - 11 тис. 871 (+1473);
  • надання інших видів послуг - 11 тис. 868 (+68);
  • освіта - 11 тис. 468 (+1595);
  • охорона здоров’я та надання соціальної допомоги - 11 тис. 103 (+1047).

Таким чином, у травні 2021 року середня заробітна плата штатних працівників в Одеській області склала 11 тис. 994 грн, що на 999 грн більше за відповідний показник січня.

Нагадаємо, органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж 22 - 29 червня стягнули на користь 1 тисячі 891 працівника 19,9 мільйона гривень заборгованості із заробітної плати. 

На початку червня після допису біляївської журналістки Галини Халимоник ІзбірКом звернувся до Національної служби здоров'я України із запитом щодо заборгованості із зарплати серед медичних закладів Одещини. 

Після звернення ІзбірКома три медичних заклади погасили борги по зарплаті.

Заборгованість з виплати заробітної плати в Одеській області станом на 1 травня 2021 року становила майже 91 мільйон гривень, що на 5 млн грн більше, ніж на 1 квітня 2021 року. 

Працівникам Одещини у квітні недоплатили майже 86 мільйонів, а найвища зарплатня у фінансистів.

Заробітна плата Одеського міського голови Геннадія Труханова трохи менша 23 тисяч гривень на місяць і є однією з найнижчих серед мерів міст. 

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький заробив у квітні 49 тисяч 847 гривень, а от за лютий 2021 року він заробив 49,5 тисяч гривень.

В Одеській області нараховується 25,2 тисяч платників - юридичних осіб, що сплачують податок з доходів фізичних осіб із заробітної плати найманих працівників. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Найбільш високооплачуваним за перше півріччя 2021 року став міський голова Запоріжжя Володимир Буряк - його зарплата у звітному періоді становила 709 тисяч 395 гривень.  А його одеський колега Генадій Труханов заробив за той самий термін 138,3 тисячі гривень - тобто вп'ятеро менше. Меру Києва за пів року нарахували 360,6 тисячі гривень, тобто вдвічі менше, … читати далi

Державний концерн «Укроборонпром» вирішив не продовжувати контракт з беззмінним протягом 32 років гендиректором Одеського авіаційного заводу Віталієм Юхачовим. Тимчасово виконуючим обов'язки керівника підприємства став головний інженер Володимир Шацьких, повідомляє «Думська». Віталій Юхачов народився 16 листопада 1949 року в місті Вяземському Хабаровського краю РРФСР. У 1973 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної … читати далi

Такі висновки можна зробити після аналізу даних, які були отримані в результаті щотижневого моніторингу одеського інформаційного простору командою проєкту “Infocrime Одеса” за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації.* Попереднього тижня в інформаційному просторі Одещини значно зросла кількість інформаційних маніпуляцій у порівнянні з усіма попередніми моніторинговими … читати далi

Причина сутички між співробітниками департаменту муніципальної безпеки і представниками охоронної фірми «Самсон» полягає у самовільному перекритті ділянки Курортного провулка, яку забудовник вважає частиною своєї прибудинкової території. Конфлікт  стався на території ЖК «Гагарін Плаза». Разом із «муніципалами» до висотки прийшов глава Приморської районної адміністрації Марат Корольов, а також інші представники міської влади, щоб демонтувати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР