Ренійські депутати витратили на третю за місяць позачергову сесію міської ради 40 хвилин

26 лютого 2021 р. 10:18

Рені міська рада сесія

Шоста позачергова сесія міської ради Рені відбулася 24 лютого та стала вже третім таким засіданням з початку місяця - четверта позачергова сесія працювала 11 та 12 лютого, п'ята 16 та 17 лютого.  

Як і в попередніх випадках, робота сесії розпочалася із спільного засідання постійних депутатських комісій - цього разу п'яти, а вже за 40 хвилин завершилася.

Щільний графік проведення засідань можна пояснити тим, що Ренійська міська рада має у стислі терміни взяти на баланс об'єднаної громади заклади, організації комунальні підприємства, що раніше керувалися районною радою та районною адміністрацією, а також сільськими радами реорганізованого ренійського району

Цьому й присвятили порядки денні четвертої та п'ятої сесій, тож на шостій депутати просто завершили цю роботу. 

Тож 24 лютого ухвалили три проєкти рішень:

  • Про внесення змін до статутів шкіл.
  • Про затвердження положення про конкурс на посади директорів шкіл.
  • Про внесення змін до бюджету громади на 2021 рік.

Останній взагалі вносився "з голосу". 

Ще однією особливістю усіх трьох позачергових засідань стала активність депутатів 24 лютого на засіданні комісій були присутні 19 з 25 їх членів, а на сесії 24 депутати з 26. 

Після вичерпання питань порядку денного депутати перейшли до "різного" і міський голова Ігор Плєхов коротко відзвітував про те, що робиться для вирішення проблем порту та заповідних територій. 

За його словами, що стосується передання залишків комунального майна порту - спорткомплексу та гаражів автогосподарства - місто активно консультується із податковою інспекцією.   

Перепоною в цьому процесі став арешт майна порту через борги зі сплати податків. Тож саме в день сесії новий керівник порту зустрічався із податківцями. 

Неприємним сюрпризом, за словами Ігоря Плєхова, стала відповідь на запити від керівника податкової інспекції про те, що до відомства не надходило жодного листа від попереднього керівництва порту щодо проблем із переданням цього майна місту, тоді як попередній керівник Дмитро Володін постійно запевняв мера, що всі листи відправляв. Тож що в подальшому робити з цією проблемою буде ясно після підведення підсумків цих зустрічей. 

Стосовно заказників сформована нещодавно депутатська група разом із мером зустрінеться з головою обласної адміністрації для отримання пояснень.

"Може й нічого страшного там немає. Інформаційний ажіотаж створили, а що там насправді ніхто не знає. Тож ми будемо просити ініціаторів створення заказників, щоб вони приїхали до нашої громади, пояснили що до чого й провели громадські слухання", - резюмував мер. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив обмеження в’їзду в Одесу та заборони зупинки і стоянки вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни на вулицях міста у робочі дні із 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні 22 квітня.  Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської … читати далi

Українці вважають процес пошуку роботи переважно важким та дуже важким, а 16% людей до 40 років стверджують, що при працевлаштуванні вік — це проблема. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів різного віку. І молодші, і старші працівники мають майже однаковий рівень впевненості у своєму … читати далi

В ході роботи восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання були прийняті сім програм для Ренійської громади. Ухвалення шести з них на пленарному засіданні сесії пройшло за спрощеною процедурою. Але при розгляді проєкту рішення «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади» розгорілася довга і напружена суперечка. Зауваження з … читати далi

Діти в Арцизі звернулися до адміністрації школи зі скаргою на те, що їхня мати дуже часто зловживає алкогольними напоями, б’є та ображає їх. Як зазначили в пресслужбі Арцизької міської ради після цієї скарги представники служби у справах дітей спільно зі співробітниками ювенальної поліції відвідали родину, в якій виховуються троє дітей, а мати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР