Ренійські депутати витратили на третю за місяць позачергову сесію міської ради 40 хвилин

26 лютого 2021 р. 10:18

Рені міська рада сесія

Шоста позачергова сесія міської ради Рені відбулася 24 лютого та стала вже третім таким засіданням з початку місяця - четверта позачергова сесія працювала 11 та 12 лютого, п'ята 16 та 17 лютого.  

Як і в попередніх випадках, робота сесії розпочалася із спільного засідання постійних депутатських комісій - цього разу п'яти, а вже за 40 хвилин завершилася.

Щільний графік проведення засідань можна пояснити тим, що Ренійська міська рада має у стислі терміни взяти на баланс об'єднаної громади заклади, організації комунальні підприємства, що раніше керувалися районною радою та районною адміністрацією, а також сільськими радами реорганізованого ренійського району

Цьому й присвятили порядки денні четвертої та п'ятої сесій, тож на шостій депутати просто завершили цю роботу. 

Тож 24 лютого ухвалили три проєкти рішень:

  • Про внесення змін до статутів шкіл.
  • Про затвердження положення про конкурс на посади директорів шкіл.
  • Про внесення змін до бюджету громади на 2021 рік.

Останній взагалі вносився "з голосу". 

Ще однією особливістю усіх трьох позачергових засідань стала активність депутатів 24 лютого на засіданні комісій були присутні 19 з 25 їх членів, а на сесії 24 депутати з 26. 

Після вичерпання питань порядку денного депутати перейшли до "різного" і міський голова Ігор Плєхов коротко відзвітував про те, що робиться для вирішення проблем порту та заповідних територій. 

За його словами, що стосується передання залишків комунального майна порту - спорткомплексу та гаражів автогосподарства - місто активно консультується із податковою інспекцією.   

Перепоною в цьому процесі став арешт майна порту через борги зі сплати податків. Тож саме в день сесії новий керівник порту зустрічався із податківцями. 

Неприємним сюрпризом, за словами Ігоря Плєхова, стала відповідь на запити від керівника податкової інспекції про те, що до відомства не надходило жодного листа від попереднього керівництва порту щодо проблем із переданням цього майна місту, тоді як попередній керівник Дмитро Володін постійно запевняв мера, що всі листи відправляв. Тож що в подальшому робити з цією проблемою буде ясно після підведення підсумків цих зустрічей. 

Стосовно заказників сформована нещодавно депутатська група разом із мером зустрінеться з головою обласної адміністрації для отримання пояснень.

"Може й нічого страшного там немає. Інформаційний ажіотаж створили, а що там насправді ніхто не знає. Тож ми будемо просити ініціаторів створення заказників, щоб вони приїхали до нашої громади, пояснили що до чого й провели громадські слухання", - резюмував мер. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За перше півріччя 2021 року сталося 53 випадки переслідування активістів, які зафіксував Центр прав людини ZMINA на підконтрольній Україні території. З них 21 випадок стався у другому кварталі року.  Дослідниця ZMINA Анастасія Москвичова звертає увагу, що цьогоріч активістів стали частіше переслідувати – у 2020 році за цей період правозахисники зафіксували 50 інцидентів тиску. Київ залишається … читати далi

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55. Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури … читати далi

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території … читати далi

Одеська міська рада на пленарному засіданні підтримала питання Про створення Комунальної установи «Одеський муніципальний музей-квартира Михайла Жванецького» та затвердження її статуту. Міський голова Геннадій Труханов розповів, що зустрічався з дружиною Михайла Жванецького Наталею, яка зробила пропозицію побудувати музей в його квартирі в Одесі на Старопортофранківській. Депутати підтримали створення комунальної установи, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР