Порт в Чорноморську переведуть на триденний робочий тиждень

27 серпня 2021 р. 10:44

Чорноморськ економіка порт

Керівництво порту «Чорноморськ» повідомило про переведення підприємства на триденний робочий тиждень з 1 листопада 2021 року через відсутність обігових коштів на виплату заробітної плати.

Відповідна інформація міститься на сайті порту. 

Як зазначається, йдеться не про всіх, а про частину колективу невиробничих підрозділів підприємства.

"Відразу зазначу, що робочий тиждень, тривалістю 24 години буде встановлена не для всіх співробітників, а у керівників підрозділів є досить часу підготувати службові листи з відповідним баченням організації роботи в структурних підрозділах порту і відповідним висновком в 32-х годинний, 40-ка годинний графіки робіт", - пояснив директор порту Олександр Попов.  

Він також зазначив, що у поточному місяці з метою стабілізації фінансово-економічного стану державного стивидора вже розроблений план заходів щодо виведення підприємства з фінансової кризи, проведена реструктуризація частини боргів ДП ​​«МТП «Чорноморськ» на суму понад 92,8 млн грн. Крім того, по частині заборгованостей підготовлені звернення до кредиторів з розстрочення зобов'язань, ведеться договірна компанія зі збільшення вантажообігу на 2021-2022 маркетингові роки, проводиться робота з повернення частки буксирних послуг в акваторії порту, проведені виплати заборгованості по ПДВ для розблокування дохідних рахунків і реалізуються інші першочергові кроки. Директор порту також повідомив, що на 2022 рік заплановані заходи щодо перегляду програми оплати праці і підвищення частки тарифних ставок виробничим підрозділам, щоб уникнути відтоку ключових фахівців і висококваліфікованих кадрів.

У липні Господарський суд Одеської області задовільнив позовні вимоги Чорноморської окружної прокуратури про розірвання договору оренди майна – будівель, складських майданчиків, кранових шляхів, автомобільних доріг та інших об’єктів нерухомості причалів другого терміналу морського торговельного порту «Чорноморськ» площею понад 113 тисяч квадратних метрів.

Міністерство інфраструктури розпочало відбір консультантів для розробки техніко-економічного обґрунтування щодо концесійних проєктів у морському порту «Чорноморськ».

Міністерство інфраструктури України провело нараду за участю представників Адміністрації морських портів України та представників компанії GIG HOLDING щодо реалізації проєкту державно-приватного партнерства в Ізмаїльському морському торговельному порту.

У 2020 році Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» оголосило тендер для обрання компанії, яка підготує техніко-економічне обґрунтування та конкурсну документацію проєкту концесії залізнично-поромного комплексу державного підприємства «Морський торгівельний порт "Чорноморськ"».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Господарський суд Києва задовільнив позов товариства з обмеженою відповідальністю "Тедіс Україна" та скасував рішення Антимонопольного комітету України про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу. Як зазначається в ухвалі суду, 17 березня 2021 року Антимонопольний комітет України визнав, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Тедіс Україна" не виконало попереднє рішення органів Антимонопольного … читати далi

Бійці Ізмаїльського прикордонного загону в період з 24 лютого й по сьогодні 16 разів відмовлялися від неправомірної вигоди на загальну суму 10,6 тисяч доларів США, 10 євро та 30 тисяч гривень.  Про це повідомили в пресслужбі загону. Найбільший запропонований хабар становив - 2 тисячі доларів США. Усіх правопорушників було передано до … читати далi

Президент України Володимир Зеленський позбавив стипендії українського фігуриста, чемпіона XVI зимових Олімпійських ігор з фігурного катання на ковзанах Віктора Петренка.  Про це повідомили в пресслужбі Офісу президента.  “У липні поточного року спортсмен виступив на льодовому шоу “Аленький цветочек” у Сочі попри розв'язану Російською Федерацією жорстоку війну проти України. Його вчинок … читати далi

Експорт українського збіжжя наразі складає лише третину звичайного для України обсягу до вторгнення росії, який складав 4,2 мільйони тонн зерна в місяць згідно з торговою базою даних ООН Комтрейд. Частина їх залишала країну дорогами, залізницею або на баржах по Дунаю, але більшу частину вивозили суднами через Чорне море, повідомляє видання The … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР