Поблизу Южного може з'явитися парк стратегічних запасів нафти

20 серпня 2021 р. 16:24

Южне фінанси

НАК «Нафтогаз України» вивчає питання будівництва резервуарного парку для зберігання стратегічних запасів нафти та нафтопродуктів на майданчику Морського нафтового терміналу «Південний» в Одеській області.

Про це повідомив голова правління компанії Юрій Вітренко.

Він зазначив, що компанія планує розбудовувати термінал, щоб збільшити надійність забезпечення України нафтою – це надзвичайно важливий майданчик для створення стратегічного запасу нафти, якого Україна досі не має. 

На першому етапі йдеться про спорудження на майданчику МНТ «Південний» резервуару для стратегічних запасів місткістю близько 120 тисяч тонн. Всього перша стадія проєкту може включати спорудження до чотирьох резервуарів.

Раніше Юрій Вітренко також зазначав, що Україна планує накопичити 19 млрд куб. м. газу у вітчизняних підземних сховищах, а наразі є 17,5 млрд куб. м газу. 

За його словами, заплановані додаткові обсяги газу необхідні, щоб уникнути дефіциту газу взимку навіть за умови ймовірних додаткових потреб теплових електростанцій, котрі стикнулися з проблемою недостатніх запасів вугілля на складах.

Нагадаємо, керівник "Нафтогазу" розглядає можливість переводу Одеської ТЕЦ на альтернативне паливо. Раніше Кабінет Міністрів України передав до статутного капіталу НАК «Нафтогаз України» акції «Одеської теплоелектроцентралі».

Зазначимо також, що турецькі інвестори готові побудувати нову теплову електростанцію, яка забезпечуватиме теплом центральну частину міста замість Одеської теплоелектроцентралі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР