Підприємствам та установам Одеси доведеться більше платити за тепло

17 грудня 2021 р. 18:02

Одеса Одеська міська рада

Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" після нещодавно проведених слухань щодо підвищення тарифів на тепло для своїх споживачів планує зміни вже з 1 січня.

Як повідомила ІзбірКому директорка КП Ганна Позднякова, для населення тарифи змінюватись не будуть, а от з ціною на тепло для юридичних осіб та бюджетних установ ситуація інша.

"Тарифи для населення не змінюватимуться, а для юридичних осіб та бюджетних організацій зростуть з 1 січня: бюджет - 3 тисячі 762,7 гривень за гігакалорію, а юридичні особи - 5 тисяч 795,6 гривень за гігакалорію", - зазначила вона.

Для релігійних організацій тариф на опалення збільшиться на 113% та перевищить 3 тисячі 850 гривень за гігакалорію.

Раніше постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 січня 2020 були встановлені тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для споживачів (крім САО) на рівні:

  • для населення - 1 тис. 813,94 грн/Гкал з ПДВ;
  • для бюджетних установ - 1 тис. 842,11 грн/Гкал з ПДВ;
  • інші споживачі - 1 тис. 832,02 грн/Гкал з ПДВ;
  • релігійні організації - 1 тис. 807,45 грн/Гкал з ПДВ.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України розподілив 26,9 мільярдів гривень субвенції місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах у 2021 році.

8 грудня Одеська міська рада підтримала виділення комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" 500 мільйонів гривень на 2022 рік. 

Раніше Верховна Рада України ухвалила закон про зміни у бюджет 2021 року, врахувавши компенсацію для теплопостачальників суми відшкодування різниці в тарифах, а в разі ухвалення змін у другому читанні борг комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси" перед НАК "Нафтогаз" реструктуризують.

Одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився скликати громадські слухання щодо обговорення проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.

Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" повідомило, що почало проводити нарахування плати за абонентське обслуговування з 1 листопада.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР